Imprezy okolicznościowe

ogród (32)Oferujemy szeroki wachlarz propozycji dotyczących organizacji imprez okolicznościowych.

Dzięki odrobinie zaufania, wykorzystamy swą kreatywność, aby stworzyć Państwu dogodne warunki w dzieleniu się tym dniem ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi.

W zależności od charakteru imprezy, dostosujemy miejsce jak i otoczenie według Państwa wymogów i upodobań.

ForRest Restaurant to znakomite miejsce na organizację przyjęcia w każdej formie – biesiadnej przy stołach, czy w formie wykwintnego bankietu, obiadu po ślubie, lub kameralnego rodzinnego spotkania z okazji chrzcin lub komunii dziecka.

Dostępność VIP room’u pozwala naszym gościom bawić się we własnym gronie, w przestrzeni przeznaczonej tylko dla nich.

ForRest-Hotel-Restaurant-RestauranNasz VIP room mieści do 30 osób, posiada oddzielny sprzęt audio i video.

Jest to idealne miejsce do zorganizowania wieczoru panieńskiego / kawalerskiego, urodzin, imienin lub spotkań przy innych okazjach we wnętrzu oddzielonym od pozostałej części restauracji.

W okresie letnim dysponujemy również grillowiskiem, które jest doskonałą propozycją dla tych z Państwa, którzy chcieliby skosztować któregoś z naszych przysmaków na świeżym powietrzu.

ogród (25)Grillowisko jest otwarte w weekendy i święta w sezonie letnim, istnieje również możliwość wynajmu na wyłączność i organizacji biesiady grillowej lub ogniska do 60 osób.

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania. Uwzględniamy przede wszystkim Państwa potrzeby.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona for-rest.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Czytaj więcej ...