+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Wiele par decyduje się na przygotowanie dla gości drobnego upominku. Mamy dla Was 5 propozycji na podziękowania dla gości weselnych. 

Podziękowania dla gości weselnych – po co?

Goście to istotny element naszego ślubu – bez nich nie byłoby tak radośnie i rodzinnie! Pamiętajcie, że często Wasza rodzina zjeżdża się z różnych zakątków kraju, a zorganizowanie wyjazdu na wesele to dodatkowy wydatek, niekiedy konieczność wzięcia urlopu. Warto podziękować im za czas, który znaleźli by razem z Wami świętować Wasz najważniejszy dzień w życiu. Drobny upominek w ramach podziękowań dla gości weselnych to też świetna pamiątka – niektóre z propozycji jeszcze przez lata będą przypominać Waszej rodzinie i znajomym, że brali udział w Waszym przyjęciu.

  • Słodycze

Prezent raczej krótkotrwały, ale osłodzi każde wspomnienie o weselu! Nie musi ich być wcale dużo, najbardziej będzie liczył się sposób ich prezentacji. Możecie postawić na czekoladę, krówki, marcepanki, makaroniki czy po prostu słodkie cukierki i lizaki. Zapakowane w urocze pudełko, słoiczek czy folię, mogą urzekać piękną karteczką ze wzruszającym lub śmiesznym podpisem. Wszystko zależy od stylu wesela i Waszego poczucia humoru!

słodycze prezent ślubny dla gości

  • Miód

Od kilku sezonów jest hitem! Ten ciekawy i wyjątkowo słodki pomysł może sprawić Waszym gościom naprawdę wiele radości! Być może zatrzymają go i wyciągną w chłodniejszy jesienny wieczór, słodząc nim herbatę? Malutka karteczka z Waszymi imionami, datą ślubu i słowem “dziękuję” to akcent, który umili przyjęcie. Miód możecie kupić od lokalnego pszczelarza i przelać go do małych słoiczków, które ozdobicie samodzielnie. Zamiast miodu możecie pomyśleć także o domowych konfiturach.

słoiczek z miodem prezent dla gości weselnych

  • Kwiatek

Nie chodzi oczywiście o wielką monsterę czy drobną paprotkę, a o małe doniczki z sukulentami czy kaktusami. Taki upominek weselny to ekologiczny i bardzo uroczy pomysł! Taki prezent dla gości nie zniknie szybko jak cukierki, ale będzie mógł być pielęgnowany przez kilka lat i stale przypominać o świetnej weselnej zabawie. Wykorzystajcie swoją wyobraźnię i obecne trendy, a kwiatki wywołają uśmiech na twarzach wszystkich gości!

kwiatki kaktusy prezent dla gości weselnych

  • Coś na chłodny wieczór

Polskie wesela potrafią kończyć się nad ranem – chociaż lato jest zwykle gorące, noce potrafią czasem zaskakiwać i gościom pod koniec naszej imprezy może zrobić się już odrobinę chłodno, szczególnie jeśli wesele odbywa się w dużej części w plenerze. Praktycznym prezentem dla gości będzie w tym przypadku chusta czy mały kocyk, którym będą mogli okryć się w razie spadku temperatury. Zapakowany w ozdobny sposób sprawi wiele radości!

kocyk podziękowania dla gości

  • Mydełka

Podziękowaniem dla gości weselnych mogą być także małe mydełka, które będą zachwycać pięknym zapachem i naturalnymi składnikami. To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów Waszych gości! Mydełko może przybrać różne formy, kolory, może być również zapakowane w oryginalny sposób. Możecie także przygotować mydełka sami, to wcale nie taka trudna sztuka, a będą jeszcze bardziej wyjątkowe!

Wróć do góry - Forrest