+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Niezwykłe miejsce

Hotel ForRest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na Ziemi Lubuskiej. Swoją urokliwość zawdzięcza malowniczemu położeniu, wśród leśnych krajobrazów i otaczających obiekt ogrodów w stylu japońskim, amerykańskim i wiejskim. Tu każdy odpocznie, odetchnie od spraw codziennych, zorganizuje niezapomniane przyjęcia i przeprowadzi spotkania biznesowe na najwyższym poziomie.

Nasza

Misja

Tworzymy miejsce, w którym każdy znajdzie ciszę i spokój podczas wyjazdu służbowego, romantycznego weekendu we dwoje czy rodzinnych wakacji. Łączymy domową, serdeczną atmosferę z najwyższymi standardami, spełniającymi wymogi najbardziej wyszukanych gustów.

Zobacz

Ekologia

Forrest

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz

Poznaj

nas

ForRest Hotel & Restaurant to obiekt, który powstał z miłości do kuchni, spotkań oraz natury. Wszystkie te elementy staramy się łączyć, tworząc miejsce, do którego każdy chętnie wraca.

Zobacz

Poznaj nas

Oferujemy pokoje o najwyższym standardzie, restaurację z zachwycającym sezonowym menu oraz przepiękny ogród, przynoszący ukojenie i przyjemną ciszę. Wszystko w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Poznaj nas
Wróć do góry - Forrest