+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

RODZINNIE I Z PASJĄ

Inspirujemy się tradycją

ForRest Hotel&Restauracja to rodzinna marka i tę rodzinną atmosferę, pełną serdeczności oraz beztroski chcemy tchnąć w mury naszego obiektu. Bez względu na to, czy przyjeżdżasz w sprawach służbowych, szukasz odpoczynku czy chcesz przeżyć z nami ważną uroczystość swojego życia, chcemy, abyś czuł się tu swobodnie i spokojnie cieszył się wszystkimi udogodnieniami, jakie oferujemy.

Dbamy o najwyższy standard w naszych pokojach, gwarantujący wartościowy odpoczynek i niezbędną prywatność. W naszej restauracji zapewniamy smaczne posiłki inspirowane tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią śródziemnomorską z fantastyczną selekcją win. Klientom biznesowym oferujemy natomiast zaciszną salę VIP do ważnych spotkań firmowych oraz trzy, doskonale wyposażone sale konferencyjne.

Wszystko to pośród otaczającej zieleni, która pozwala odciąć się od codzienności, cieszyć oko i duszę, zregenerować siły. Nasz ogród to nasza największa duma i osiągnięcie. Został starannie zaprojektowany
i utrzymany tak, aby spełniać wysokie walory estetyczne i gwarantować wspaniały relaks. Przejdź się wzdłuż zielonych alejek, wsłuchaj w szum wody i drzew, weź głęboki wdech i poczuj, jak napięcie opuszcza Twoje mięśnie.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest