+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Państwo Młodzi cały czas szukają alternatyw dla tradycyjnych dań weselnych i słodkości. Od jakiegoś czasu bardzo popularne są candy bary – stoliki, na których czekają na gości przeróżne słodycze. Ich wygląd i zawartość mogą być dopasowane do stylu wesela. Jak przygotować swój candy bar?

Candy bar – co to jest?

Candy bar jest kolejnym weselnym pomysłem, który przywędrował do nas zza granicy i podbija serca weselników. To słodki bufet, który pozwoli gościom cieszyć się słodkościami przez cały wieczór. Zanim na stołach pojawią się pyszne ciasta i tort weselny, rodzina i znajomi mogą do woli częstować się babeczkami, cukierkami i innymi cudownościami. To wszystko znajduje się na specjalnie przygotowanym stoliku.

candy bar wesele

Słodka dekoracja

Candy bar nie musi być tylko i wyłącznie formą poczęstunku dla gości, może także pełnić funkcję dekoracyjną. Komponując słodki bufet wybierzmy słodkości w klimacie, który odpowiadać będzie nastrojowi naszej uroczystości. Jeśli decydujecie się na konkretny motyw wesela, spróbujcie dopasować do niego candy bar. Motyw leśny? Przystrójcie candy bar mchem, postawcie na stylizowane mufinki czy zielone cukierki albo lizaki. Niech będzie spójny z aranżacją i wystrojem wesela.

Co wybrać?

Najczęściej wybieranymi słodyczami do candy baru są małe ciasteczka, które można zjeść „na jeden kęs”, desery w małych kubeczkach czy kolorowe mufinki. Na pewno sprawdzą się też bezy czy tarteletki. Jeśli chcecie przeznaczyć na Wasz candy bar trochę większy bufet, możecie zdecydować się na orzechy lub owoce w czekoladzie, żelki albo popularne cukierki. Chcecie zaskoczyć swoich małych gości? Wata cukrowa!

candy bar lizaki

Wróć do góry - Forrest