+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Czy cena to wszystko, aby przekonać gości do skorzystania z oferty hotelu i restauracji? Z pewnością są jeszcze inne czynniki, które wpływają pozytywnie na odwiedzenie danego miejsca.

 

Po czym poznać, że miejsce w którym przebywamy jest najlepszym wyborem? Przede wszystkim liczy się naturalność i swoboda. Każde miejsce, nie ważne czy jest to hotel spa, zwykły hotel czy wysokiej klasy apartamenty, powinno przywoływać aurę swobody. Energia wnętrz obiektu jest bardzo ważna. Ta energia ma odzwierciedlać spokój danego miejsca, a nam pozwolić czuć się swobodnie w każdej przestrzeni obiektu. Ale co to tak naprawdę oznacza?

Każdy gość ma sprecyzowany gust i oczekiwania wobec danego hotelu. Wybiera je według swoich preferencji. Może to być doskonała lokalizacja, odpowiednia cena czy dostępność restauracji na miejscu. Często można spotkać gości, którzy odwiedzą dane miejsce i wynajmą pokój hotelowy tylko raz. Co musi mieć w sobie hotel, aby ludzie z chęcią wracali do wybranego za pierwszym razem hotelu?

 

 

Takie miejsce, oprócz odpowiedniego standardu pokoi, najwyższej jakości jedzenia serwowanego w restauracji musi posiadać jeszcze coś, coś co wyróżni je od innych tego typu obiektów. Można wyszczególnić przede wszystkim komfort, ale rozumiany jako ten dający również pełną swobodą i spokój. Taki spokój możliwy jest w obiektach, które umiejscowione są blisko natury. Otaczająca przyroda, o każdej porze roku, powinna przywoływać miłe odczucia, uwrażliwiać na piękno. Komfort odpoczynku to możliwość złapania, chociaż przez chwilę, pełnego oddechu ciesząc się obecnością natury.

 

Odpoczynek w Forrest Hotel Zielona Góra

ForRest, hotel do którego ludzie z chęcią wracają

Lokalizacja hotelu jest szczególnie ważna. Oprócz bliskości dróg i innych ważnych miast na mapie, liczy się przestrzeń wokół hotelu, gdzie można naładować baterię, odetchnąć – po prostu odpocząć i doświadczać rzeczy miłych, na przykład obcowania z naturą. Nasz hotel i restauracja ForRest położony jest w malowniczej przestrzeni, pośród pięknego, leśnego krajobrazu. Możemy się poszczycić unikatowym miejscem na mapie Ziemi Lubuskiej, a dodatkowo scenerię naszego obiektu urozmaicają stworzone przez nas ogrody, w stylu japońskim, amerykański i wiejskim. Każdy może tu przyjść, nie musi być gościem naszego hotelu. Zapraszamy rodziny, matki z dziećmi, każdego kto ma ochotę doświadczyć piękna przyrody.

 

 

ForRest tworzymy z wielką pasją i rodzinną ambicją. W naszym obiekcie znajdziesz niezwykle ciepłą atmosferę, pełną serdeczności oraz beztroski. Z pewnością odpoczniesz w naszym hotelu, przybywając z dalekiej podróży, w sprawach służbowych czy jedynie przejeżdżając. Znajdziesz w ForRest najwyższy standard pokoi, gwarantujący wartościowy odpoczynek i niezbędną prywatność. Poza tym nasza restauracja, czynna również w poniedziałki, serwuje wyśmienite dania, opracowywane według starych przepisów i inspirowane tradycyjną kuchnia polską oraz kuchnią śródziemnomorską. Z pewnością będziesz się u nas czuł jak u siebie!

Wróć do góry - Forrest