+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Organizując konferencję czy szkolenie biznesowe często rozważamy różne opcje pakietów dla uczestników wydarzenia. O czym warto pomyśleć i jak zadbać o osoby biorące udział w naszym evencie?

Organizacja dużego wydarzenia, w którym udział weźmie wielu uczestników, może być karkołomnym zadaniem. Organizator powinien pamiętać nie tylko o zaproszeniu odpowiednich prelegentów, którzy poprowadzą szkolenie czy konferencję w Zielonej Górze, ale także o odpowiednim zadbaniu o uczestników. Warto pamiętać, że takie konferencje często skupiają wokół siebie jedną branżę, dzięki czemu jest doskonałą okazją na wymianę doświadczeń i dyskusję. By ułatwić integrację i przestrzeń do dialogu, dobrze jest zapewnić uczestnikom wydarzenia jak najlepsze warunki. Co zagwarantować uczestnikom szkolenia biznesowego lub konferencji?

Dobrze poinformowany uczestnik konferencji

Chaos i brak organizacji nie wpłyną pozytywnie na odczucia uczestnika konferencji. Brak widocznej agendy czy kiepskie oznakowanie miejsca i sal wprowadzi nerwową atmosferę. Żeby zadbać o jasny przekaz, warto pomyśleć o pakietach uczestników, które będą wręczane przy rejestracji. Każdy po wpisaniu się na listę obecności może otrzymać papierową torbę z bloczkiem do notatek, długopisem i agendą wydarzenia. Wszystko, co może się przydać, znajdzie się w jednym miejscu. W takim pakiecie mogą się znaleźć także materiały od organizatora czy partnerów wydarzenia. Dobrze jednak pamiętać o ekologii i ograniczyć ilość makulatury do minimum.

Zaplecze techniczne konferencji

Wybierając miejsce szkolenia czy konferencji należy zwrócić uwagę na jego zaplecze techniczne. Czy obiekt posiada niezbędny sprzęt, żeby odpowiednio nagłośnić wydarzenie? Potrzebny pewnie będzie także rzutnik i odtwarzacz CD/DVD by wyświetlić przygotowaną prezentację. Klimatyzowana sala zapewni komfort uczestnikom, a dobrze działający bezprzewodowy internet pozwoli sprawdzić każdą informację w kilka sekund.

Przerwa kawowa i catering na konferencję

Całodniowe konferencje czy szkolenia wymagają zapewnienia uczestnikom odpowiedniej oferty gastronomicznej. W zależności od długości wydarzenia, uczestnikom można zagwarantować klasyczną, lub bardziej rozbudowaną przerwę kawową. Jeśli wydarzenie jest całodniowe, warto pomyśleć o dłuższej przerwie obiadowej bądź kolacji. Lunch może być zorganizowany w formie bufetu lub w formie serwowanej. W ForRest oferujemy cztery warianty menu, jesteśmy jednak otwarci na wszelkie modyfikacje i sugestie naszych gości. Ciepła kawa czy sycący posiłek pozwolą wszystkim zyskać siły na dalszą część wydarzenia i zdobywanie niezbędnej wiedzy. Lunch dla uczestników to także dobry moment na integrację i wymianę doświadczeń.

Zakwaterowanie dla uczestników konferencji

Jeśli organizujesz kilkudniowe wydarzenie, powinieneś pomyśleć o zrobieniu go w miejscu, które oferuje wygodną bazę noclegową. Po dniu pełnym wrażeń i atrakcji, ważne jest, żeby miejsce w którym zostają uczestnicy było ciche i spokojne. Hotel ForRest to gwarancja przestronnych, stylowych i komfortowych pokojów, które otoczone są pięknem przyrody i zachęcają do odpoczynku.

Zorganizuj konferencję biznesową w Zielonej Górze! Hotel ForRest oferuje w pełni wyposażone sale konferencyjne, które pomieszczą do 250 użytkowników. Sprawdź naszą ofertę biznesową.

Wróć do góry - Forrest