+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Oryginalne wesele i wyjątkowe miejsce. Tak przeważnie wyobrażają sobie nowożeńcy swój najważniejszy dzień w życiu. Nie jest to nic nieosiągalnego. Ślub w plenerze to idealne rozwiązanie dla pary młodej.

 

Ślub w plenerze marzeniem wielu

 
Zaślubiny na łonie natury najbardziej zapadają w pamięć, nie tylko nowożeńcom, ale i przybyłym gościom. Urocza przestrzeń, krajobraz jak z bajki i ciepła, rodzinna atmosfera. Wiele przyszłych par młodych szuka tego rodzaju aury dla najważniejszego dnia w swoim życiu. Ślub i wesele w plenerze sprawdzą się w każdej sytuacji. Najważniejsze jest to, aby ten czas spędzić w wyjątkowej atmosferze z najbliższymi.

Często narzeczeni rozmyślają nad formą własnego ślubu i późniejszej uroczystości weselnej. Pojawiają się nietypowe pomysły, jak zaślubiny nad morzem na plaży, w górach czy w lesie. Wszystko to łączy jedna ważna rzecz – natura. Każda wzniosła uroczystość odbywająca się na łonie natury jest wyjątkowa. Tę wyjątkowość gwarantuje wszechobecna roślinność, niezwykła aura tajemniczości, ale również ciepło, bliskość i lekkość.

ślub plenerze Forrest Zielona Góra

 

O czym warto pamiętać organizując ślub w plenerze?

 
Sam pomysł na organizację wesela w plenerze jest obecnie bardzo popularnym zjawiskiem. Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach związanych z uroczystością zaślubin na świeżym powietrzu. W przypadku ślubów cywilnych powiedzenie sobie „tak” na łonie natury nie stanowi obecnie problemu, reguluje to ustawa – Prawo o aktach stanu cywilnego, które mówi o możliwości zawarcia małżeństwa poza urzędem, trzeba jedynie zachować powagę i doniosłość ceremonii. Możliwe jest to od 1 stycznia 2015 roku. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić odpowiedni wniosek w urzędzie i uiścić opłatę w wysokości 1000 zł.

Jeśli natomiast myślicie o ślubie kościelnym, trzeba wiedzieć, że prawo kościelne zabrania zawierania ślubu poza świątynią do tego przeznaczoną. Pozostaje jednak w tym wypadku cieszyć się z przyjęcia weselnego, które może odbyć się na łonie natury – jest wiele możliwości i pomysłów na organizację samego przyjęcia weselnego w ogrodzie.

Najważniejszym punktem może się okazać jednak wybór miejsca, gdzie chcielibyśmy wypowiedzieć sobie przysięgę małżeńską. Oprócz widoków i odpowiedniej aury, o której tu tak dużo piszemy, ważne są również mimo wszystko bardziej przyziemne aspekty, w tym: smaczne i zdrowe jedzenie, sezonowe i regionalne produkty oraz komfortowy nocleg. Ważne, aby para młoda i ich goście mieli zapewnione odpowiednie warunki. Ślub w plenerze powinien być perfekcyjny!

organizacja ślub w plenerze Forrest Zielona Góra

 

Wyjątkowa przestrzeń obiektu ForRest idealnie wpasuje się w weselną uroczystość

 
To, na co może liczyć każda młoda para w ForRest, to gwarancja pięknego miejsca i przede wszystkim określony standard usług. Nasz obiekt oraz okalająca go przyroda w postaci trzech ogrodów stworzonych w różnych stylach (japońskim, amerykańskim, wiejskim) idealnie wpasuje się w weselną, pełną miłosnych uniesień uroczystość.

Wyróżnia nas również kuchnia, która tworzona jest z pasji według dawnych i rodzinnych przepisów, ale często w nowoczesnym wydaniu. Nasza Restauracja specjalizuje się w kuchni staropolskiej, w której wykorzystujemy zawsze świeże, sezonowe produkty – często uprawiane przez nas. Staramy się tworzyć menu w tradycyjnym wydaniu z nutą najnowszych kulinarnych trendów.

Dysponujemy dużą salą restauracyjną oraz tarasem, gdzie łącznie możemy pomieścić 250 osób. W ForRest znajdują się również kameralne sale, dla mniejszych wesel – każda klimatyzowana i zapewniająca maksymalny komfort oraz najbardziej optymalne ułożenie stołów.

Jeśli planujecie ślub w plenerze i wesele swoich marzeń zachęcamy do kontaktu. Chętnie wesprzemy Was swoim doświadczeniem przy podejmowaniu każdej decyzji oraz podpowiemy i pomożemy w każdym aspekcie, aby ta najważniejsza uroczystość w Waszym życiu na zawsze budziła pozytywne emocje.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej weselnej oferty.

Wróć do góry - Forrest