+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

ForRest nie jest zwykłym hotelem – to zdanie może potwierdzić każdy nasz dotychczasowy gość… nawet pies czy kot! Jako jeden z nielicznych hoteli i restauracji w okolicach Zielonej Góry jesteśmy otwarci na pobyt ze swoim pupilem.

ForRest - hotel przyjazny zwierzętom

Miejsce otwarte na zwierzęta

Nieraz zwierzę jest traktowane jako członek rodziny, który coraz częściej bierze udział w wyjściach do restauracji lub w wyjazdach na wakacje. Właściciele niechętnie zostawiają swojego pupila u bliskich lub w hotelach dla psów. ForRest to miejsce, które zostało stworzone przez rodzinę, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych gości. Dbamy o kompleksową obsługę osób, które nas odwiedzają. W hotelu ForRest istnieje możliwość zameldowania się w pokoju ze zwierzęciem, dla którego również przygotowujemy legowisko. W części restauracyjnej każdy zwierzak jest mile widziany i dostaje miskę z wodą.

ForRest - hotel przyjazny zwierzętom

Ogród do dyspozycji gości i ich pupili

Znakiem rozpoznawczym ForRest są ogrody, które stworzyliśmy z myślą o naszych gościach. To przestrzeń, w której można odpocząć na łonie natury, uciec przed miejskim zgiełkiem, poczytać książkę lub pomedytować. Jeśli w hotelu lub w restauracji zwierzę poczuje się niepewnie lub będzie przestraszone, np. dużą liczbą osób, wystarczy wyjść z nim do ogrodu. Jeśli ogród to za mało, polecamy dłuższy spacer w lesie, który jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu i restauracji ForRest.

uzdrawiająca moc natury hotel forrest ścieżka

Ułatwiamy podróżowanie z psem

Planujesz podróż ze zwierzakiem i szukasz miejsca na nocleg? Zapraszamy do skorzystania z oferty hotelu i restauracji ForRest, miejsca przyjaznego naturze i zwierzętom. U nas każdy pupil znajdzie wygodne legowisko i miskę wody!

Wróć do góry - Forrest