+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Firma Sensus obchodzi w tym roku 5-lecie istnienia. Z tej okazji w ForRest została zorganizowana uroczysta impreza. Przeczytajcie relację pani Eweliny.

Imprezy firmowe to u nas propozycja dla wszystkich, którzy oczekują sprawnej organizacji, miłej atmosfery, wyśmienitej zabawy i przede wszystkim pysznego jedzenia. W ForRest odbyła się ostatnio impreza firmy Sensus, która w tym roku obchodzi 5 urodziny. Cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć to ważne dla firmy wydarzenie. Zapraszamy serdecznie przy kolejnych rocznicach!

O komentarz organizacji imprezy firmowej pokusiła się pani Ewelina z Sensus. A oto jej relacja. Dziękujemy! 🙂

Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca na zorganizowanie gali firmowej, ale ładne miejsce to nie wszystko. Organizacja wydarzenia była wieloetapowa. Rozpoczynając od ustalenia menu, gdzie z 6 sugerowanych zestawów zrobiliśmy swój własny i nie było to problemem. Przez strojenie sali, gdzie ForRest dawał nam pełną dowolność i możliwość ustrojenia setkami balonów nie tylko sali, ale też podjazdu czy wejścia, przez takie detale jak przywitanie gości lampką szampana czy pomoc przy zdaniu odzieży wierzchniej.

Serwis kolacji przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Jedzenia było bardzo dużo i było bardzo smaczne i ciepłe. Zupa i drugie danie bardzo ładnie podane, talerze przystrojone. Do tego kelnerzy każdemu z gości proponowali do kolacji białe lub czerwone wino przy stoliku. Tak samo zebranie talerzy po kolacji przebiegło sprawnie i szybko.

Następnym etapem była część oficjalna gali – podziękowania dla kontrahentów, współpracowników. Rozstawienie przyrządów multimedialnych przebiegło bez przeszkadzania gościom, nikt się nie potykał o kable, projektor. Na koniec części oficjalnej otrzymaliśmy asystę przy torcie, który wyjechał z płonącymi patykami (również pomysł p. Natalii managerki) oraz pomogli pokroić te ogromne ciasto i kelnerzy poroznosili każdemu do stolika, wiec uniknęliśmy ogromnej kolejki do niego.

Ostatnimi atrakcjami z części gali były gry, zabawy i tańce oraz ciepły posiłek o północy. Kto organizował wydarzenie, wesele, przyjęcie wie, że osoby zaproszone mogą być w różnym stanie 😉 Kelnerzy zachowali spokój powtarzając po kilka razy i proponując ciepłe danie.
Impreza zakończyła się po 4 rano, sprzątanie sali przez kelnerów przebiegło sprawnie. Rano, gdy już się dobudziliśmy wszystko było posprzątane, balony schowane w jednym punkcie, aby je przekazać do przychodni dla dzieci, jedzenie, które jak zawsze zostaje – popakowane i gotowe do zabrania.

Goście, którzy przyjechali z Krakowa, Bydgoszczy czy innych zakątków Polski zostali ugoszczeni w pokojach ForRestu. Pokoje czyste, ciepłe, z łazienkami, tv oraz najpotrzebniejszymi kosmetykami. Rano czekało na nas pyszne śniadanie. Jedyny minus, który znalazła moja mama to brak papierowych serwetek na stołach, a jedynie materiałowe 😉 Więcej minusów, chociaż by ktoś chciał – nie da się znaleźć.

 

Polecam organizacje wydarzeń takich jak wesela, gale, konferencje, kolacje, obiady w ForRest u Pani Natalii, bo w ForReście na spotkaniu przed eventem byłam kilka razy, a telefonami nękałam Panią Natalię kilkaset razy i zawsze cierpliwie odpowiadała, tłumaczyła i doradzała.

Wróć do góry - Forrest