+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Wspólna praca to nie tylko obowiązki, ale też chwile spędzane razem poza nią. Świąteczne spotkanie firmowe to dobra okazja do celebrowania tradycji, odetchnięcia od codzienności i integracji przy odświętnym stole. 

Pracownicy zapominają o pracy, napiętej atmosferze i goniących terminach. Zamiast tego, cała firma dzieli się opłatkiem podczas wigilii firmowej, która zachwyca tradycyjnym jedzeniem i wyjątkowym klimatem. Święta Bożego Narodzenia są silnie zakorzenione w naszej kulturze i kojarzą się z czasem spędzonym w rodzinnym gronie, dlatego właśnie warto zorganizować wigilię pracowniczą – przecież spędzamy ze sobą sporą część dnia! To świetna okazja, żeby zacieśnić więzi łączące pracowników firm i budować relacje. Jak zorganizować wigilię firmową, by każdemu sprawić radość?

Najważniejszy punkt – integracja

Należy pamiętać, że firmowe spotkanie wigilijne musi mieć coś na celu. Jako pracodawca chcemy sprawić pracownikom radość, pokazać że o nich dbamy i chcemy spędzić razem odrobinę czasu. Najważniejszym punktem będzie jednak integracja pracowników i budowa ich relacji. Wychodzimy z biura, opuszczamy hale produkcyjne, przenosimy się na bardziej przyjazny i przytulny grunt. Takie wydarzenie to okazja do wymienienia się doświadczeniami i spostrzeżeniami odnośnie firmowego życia. To też możliwość poznania kolegów i koleżanek z pracy od całkiem innej strony – możemy dowiedzieć się więcej o ich zainteresowaniach, pasjach czy rodzinie. Kto wie, może podczas wigilii firmowej narodzą się przyjaźnie, które przeniosą się na prywatny grunt?

Gdzie zorganizować wigilię firmową?

To wbrew pozorom istotne zagadnienie. Warto pomyśleć o miejscu, które będzie znajdować się poza biurem. Dlaczego? Zmiana otoczenia, szczególnie w takim czasie roku, dobrze nam zrobi! Postawmy na miejsce, które jest sprawdzone i doświadczone w organizacji tego typu wydarzeń. Oczywiście, ważne jest żeby miejsce było przytulne i wpisywało się swoim klimatem w atmosferę Świąt. Organizację wigilii firmowej trzeba jednak dostosować do możliwości firmy – do jej wartości, wielkości, kultury organizacyjnej i sytuacji finansowej. Jeśli nasze przedsiębiorstwo zmaga się z problemami finansowymi, wystawne przyjęcie nie będzie dobrze postrzegane przez pracowników. Rozsądne rozwiązania są najlepsze.

wigilia firmowa w ForRest Jak zorganizować wigilię firmową

Świąteczna atmosfera

Na świąteczną atmosferę będzie miało wpływ kilka czynników – miejsce i termin spotkania, dekoracja sali, podane dania. Wigilię firmową najlepiej zorganizować w grudniowym terminie – trzeba jednak pamiętać, żeby zacząć szukać miejsca znacznie wcześniej. Może okazać się, że w połowie listopada wszystkie warte uwagi miejsca będą już zajęte. Nie przejmuj się, jeśli uda Ci się zarezerwować termin an długo przed faktycznymi Świętami – miłe spotkanie w zimowej atmosferze nadal będzie dobrą okazją na spędzenie czasu w pracowniczym gronie. Jeśli chodzi o kwestię menu, to wybór jest naprawdę imponujący. Na stole powinny znaleźć się tradycyjne wigilijne potrawy i świąteczne słodkości. Nie musimy stawiać na 12 tradycyjnych potraw – wybierzmy coś, co przypadnie do gustu każdemu. Warto pamiętać, że wśród pracowników mogą znaleźć się osoby z alergiami lub nie jedzące mięsa. Dobrze wcześniej zrobić w firmie mały wywiad i na tej podstawie ustalać z restauracją menu.

Wigilia firmowa w Zielonej Górze

Wigilia firmowa w ForRest to sprawdzona opcja. Twoi pracownicy będą zachwyceni tradycyjnymi i smacznymi potrawami, odświętnym wystrojem sali i piękną żywą choinką. Gdzie, jeśli nie u nas poczujecie rodzinną i przytulną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia? Specjalnie dla firm przygotowaliśmy świąteczne menu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wigilijną i do rezerwowania terminów – https://for-rest.pl/kontakt/

Wróć do góry - Forrest