+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Wigilia firmowa powinna być spotkaniem nawiązującym do tradycji, odzwierciedlającym jej charakter. Jak zorganizować udane spotkanie świąteczne poza biurem?

 

Święta i związany z nimi nastrój na stałe zapisały się w naszej kulturze. Jest to czas, kiedy możemy spotkać się z rodziną w większym gronie, usiąść przy jednym stole, porozmawiać, odbudować relacje, wesprzeć dobrym słowem, a także poddać się refleksji i odetchnąć od spraw codziennych. Święta budzą w nas dużo emocji, które są ważne również w budowaniu relacji między pracownikami firm. Stąd coraz popularniejsze stało się organizowanie wigilii firmowych.

Wigilia firmowa, czyli spotkanie przy odświętnym stole z kolegami i koleżankami z pracy to dobry sposób na integrację. Może stać się sposobem na zacieśnienie więzi oraz do ciekawych spostrzeżeń odnośnie firmowego życia. Jaki charakter powinno mieć takie spotkanie?

Na co zwrócić uwagę organizując wigilię firmową?

Najważniejszym punktem tego typu wydarzeń jest budowa relacji i integracja pracowników. Przy jednym stole możemy się wymienić uprzejmościami, dobrym słowem, uwagami i przyjacielskim uściskiem i oczywiście skosztować pyszne jedzenie. Aspekt religijny i emocjonalny, jaki przeważnie towarzyszy Wigilii i Świętom Bożego Narodzenia, warto zostawić dla siebie i własnej rodziny. Nie każdy bowiem lubi odnosić się ze swoją wiarą i nie każdy tego oczekuje. Warto więc od razu przy planowaniu pomyśleć jaki charakter powinna przybrać wigilia firmowa. Równe traktowanie pracowników oraz poszanowanie ich różnorodności to ważny element całości.

wigilia firmowa w ForRest

Jednym z najważniejszych aspektów organizacji tego typu wydarzenia jest również umiejętne dostosowanie go do możliwości samej firmy – wielkości, jej kultury organizacyjnej oraz sytuacji finansowej. Jeśli firma ma problemy związane z finansami czy organizacją, wystawne przyjęcie nie będzie dobrym rozwiązaniem. Postawmy więc na rozsądek oraz dobry sprawdzony pomysł. Wigilia firmowa może być zorganizowana skromnie w ciekawym miejscu z dostępem do pysznego jedzenia i niepozbawiona atrakcji.

Istotne jest miejsce, gdzie wspólnie usiądziemy przy jednym stole. Jeśli organizujemy wydarzenie poza biurem warto postawić na sprawdzony lokal, do którego wszyscy z chęcią przyjdą i będą mieli łatwy dostęp. Jeśli planujecie spędzić ten czas w obiekcie oddalonym od miasta, zapewnijcie pracownikom dojazd.

Co jeść? To niby banalne pytanie, ale nie jest bez znaczenia. Właściwe menu to praktycznie połowa sukcesu udanego spotkania świątecznego. Z pewnością nie musimy się martwić o jakość dań w lokalu o sprawdzonej renomie. Gorzej jeśli spotkanie odbędzie się w mniej znanym miejscu. Dobrze jest wówczas skonsultować menu z właścicielami obiektu, a także sięgnąć opinii pracowników naszej firmy. Niech każdy będzie zadowolony.

jak zorganizować wigilię firmową ForRest

Kiedy najlepiej zorganizować wigilię firmową? Przeważnie są to grudniowe terminy, ale im szybciej zorientujemy się odnośnie wolnych miejsc i lokali tym większy komfort przy wyborze i spokojne sumienie. Często zdarzają się takie spotkania nawet do trzech tygodni przed właściwymi świętami. Według nas każdy moment jest dobry, aby spędzić w świątecznej atmosferze czas razem z kolegami i koleżankami z pracy.

Wigilia firmowa w ForRest

Wigilia w ForRest to tradycyjne i smaczne potrawy, odświętny wystrój sali, żywa choinka i ogień w kominku. Już niedługo odczujemy tę fantastyczną i rodzinną aurę Świąt Bożego Narodzenia w naszym hotelu i restauracji. To również dobry czas na organizację wigilii firmowych. Specjalnie dla firm przygotowaliśmy świąteczne menu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wigilijną i do rezerwowania terminów.

OFERTA WIGILII DLA FIRM

Wróć do góry - Forrest