+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Letnia, słoneczna aura? A może jesienna, kolorowa sceneria? Każda pora roku jest dobra na organizację wesela czy ślubu.

 

Kiedy przyszła Para Młoda decyduje się na ślub, w głowie pojawiają się myśli – kiedy zorganizować całą uroczystość weselną? Decyzja nie jest łatwa. Nowożeńcy zastanawiając się nad konkretną datą myślą o wielu czynnikach, aby zorganizowane wesele odbyło się w korzystnym dla wszystkich terminie. Z reguły zawsze pada propozycja wesela latem, każdy może przecież wziąć wolne. Problemem może być jednak to, że to czas urlopów i wielu ludzi już zaplanowało sobie wyjazdy. Która pora roku jest najlepsza na organizację ślubu i wesela?

Bezchmurne niebo podczas wesela

Wiele par planuje swoje wesela na wiosnę. Kwiecień, maj i czerwiec to popularne miesiące. Przyroda budzi się do życia po zimie, zaczyna być zielono, ogrody kwitną, a dobre samopoczucie wzrasta. Bywa jednak, że w maju możemy natrafić na wiele rezerwacji i nasze plany trochę się skomplikują, szczególnie jeśli myślimy o majowym weekendzie.

kiedy najlepiej urządzić wesele jaka pora roku

Najlepszym terminem na ślub według wielu jest lato. Te opinię potwierdzają osoby związane z branżą weselną. Szczególnie popularne miesiące to sierpień i początek września. Dlaczego akurat te? To wymarzony czas na ślub, jest ciepło, dzień jest długi, możemy odczuć bardzo przyjemną wieczorną aurę oraz przede wszystkim to okres kiedy można złapać najlepsze światło do zdjęć. O pięknych zdjęciach weselnych marzą w końcu wszyscy!

Wrzesień to bardzo popularny miesiąc, głównie dlatego, że nie jest już tak ciepło, ale to cały czas lato, wieczorem bywa naprawdę rześko, a jeśli organizujemy wesele w obiekcie otoczonym przyrodą nie ma lepszego terminu.

Piękna, klimatyczna jesień i wyjątkowy ślub

Wczesna jesienna aura, ale przede wszystkim prawdziwa polska złota jesień może być idealnym terminem dla tych Par Młodych, które lubują się w klimatycznych weselach. Koniec września i praktycznie cały październik to idealny czas, aby wśród kolorowej, romantycznej scenerii powiedzieć sobie „TAK”. W tym okresie krajobraz przyozdabiają piękne, pełne ciepłych kolorów liście na drzewach. I choć dni są coraz krótsze, a wieczory chłodne, organizacja ślubu o tej porze ma swój niepowtarzalny urok. A zdjęcia? Co tu dużo mówić, można przygotować się na bajkowe sesje.

organizacja wesela jesień

Zima nie dla nowożeńców i weselników?

Wydaje się, że tak naprawdę każda pora roku jest dobra na organizację ślubu. Nawet zima, która na pierwszy rzut oka nie zachwyca aurą. Ale gdy marzymy o baśniowym ślubie w górach, ze śniegiem i z zaprzęgiem… może to być idealny czas. Już sam pomysł brzmi wyśmienicie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać zalety danych miesięcy i zorganizować ślub jedyny w swoim rodzaju. W każdy bowiem miesiącu i porze roku możemy znaleźć inspiracje, które pomogą stworzyć ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Goście docenią z pewnością zamysł i charakter przyjęcia.

Myślisz o organizacji wesela? Skorzystaj z naszego doświadczenia. Sprawdź ofertę weselną.

Wróć do góry - Forrest