+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Nie macie czasem ochoty uciec gdzieś na kilka dni i spędzić ich z dala od codziennej rutyny? Mamy dla Was kilka propozycji na odprężający wypad weekendowy.

Poznaj nowe miejsca

Myśląc o weekendzie, który ma nas maksymalnie odprężyć raczej wyobrażamy sobie dalekie wypady w egzotyczne miejsca. Oczywiście, jeśli tylko mamy na to odpowiedni budżet i stosunkowo dużo czasu – czemu nie! Warto jednak pomyśleć o miejscach, które wcale nie są tak odległe a mogą kryć w sobie wiele tajemnic! Poczytaj trochę o miejscu, w którym mieszkasz i jego okolicach – być może mają jakąś ciekawą historię i jest co zwiedzać? Poświęć jeden weekend, żeby poznać lokalną historię, znaleźć przyjemne miejsca na odludziu. Może w pobliżu znajduje się jakiś kompleks zamkowy, albo winnica? Kto wie, może odkryjesz swój własny azyl?

Wybierz się na rower

A na wycieczkę po okolicy możesz wybrać się rowerem! Często najpiękniejsze miejsca są ukryte i ciężko do nich dotrzeć autem. Wycieczka rowerowa to świetny pomysł, żeby poznać malownicze tereny nieopodal miejsca, w którym żyjesz na co dzień. Oprócz korzyści typowo turystycznych, zrobisz coś dla swojego zdrowia. Jeśli w tygodniu prowadzisz tryb siedzący, wycieczka rowerowa będzie dobrą wymówką, żeby spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, dotlenić mózg i mięśnie, a także żeby oczyścić umysł i wejść pozytywnie w nowy tydzień.

Zrób coś szalonego

Różni ludzie różnie odpoczywają – jedni potrzebują ciszy i spokoju żeby się zrestartować, innych uleczy tylko potężna dawka adrenaliny. Jeśli należysz do bardziej ekstremalnej grupy, zrób coś szalonego! Nie musisz od razu decydować się na lot balonem (chociaż czemu nie!), ale może skok na bungee albo wypad do parku linowego? Zrób dla siebie coś, co od dawna siedzi Ci w głowie. Możesz pomyśleć też o pobliskiej stadninie koni, torze gokartowym czy aquaparku. Dla osób, które nie potrzebują aż tylu wrażeń – może jakiś masaż albo degustacja win?

Wycisz się, znajdź równowagę

Nie jest niczym nowym, że natura ma wpływ nie tylko na naszą sferę fizyczną, ale też psychiczną. Możesz w weekend uciec od wielkomiejskiego zgiełku i stresujących sytuacji i znaleźć miejsce, w którym nikt Cię nie znajdzie. Z dala od harmidru, dzwoniącego telefonu i Internetu – tylko Ty i natura. W naszym hotelu wyciszysz się, ukoisz zmysły i zrelaksujesz przed wymagającym tygodniem. Lasy i ogrody otaczające ForRest to najpiękniejsze miejsce w Zielonej Górze – dzięki pobytowi w naszym hotelu znajdziesz równowagę, która pomaga budować silny organizm. Kilka dni, w ciągu których możesz poświecić się wyłącznie sobie – nam zostawić wszystkie inne kwestie. W ForRest naturę masz na wyciągnięcie ręki.

 

Wróć do góry - Forrest