+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Każdemu dziecku zależy na wystrzałowych urodzinach, które zrobią wrażenie na jego kolegach ze szkoły czy przedszkola. O czym powinieneś pamiętać, by przyjęcie Twojego dziecka było prawdziwą frajdą?

Po pierwsze – pomysł!

Prawdziwą gratką dla dzieci będzie przyjęcie z motywem przewodnim. Może to być bal przebierańców, impreza tematyczna albo maraton filmowy. Wszystko zależy od tego co lubi mały jubilat. To od dziecka zależy, czy postawicie na kolorowe stroje księżniczek i barwne pióropusze Indian czy może ustalicie motyw piracki. Pomysł na przyjęcie urodzinowe dla dziecka pomoże ułożyć jej cały koncept – od razu będziesz wiedzieć jakie dekoracje wybrać czy co mogłoby znaleźć się w menu. Szalone stroje i charakteryzacja pozwoli dzieciom zapamiętać imprezę urodzinową na bardzo długo!

urodziny dla dziecka

Poczęstunek na przyjęcie urodzinowe

Dziecięce menu nie może być zwyczajne! Przygotujcie coś, co zaskoczy Waszych gości. Mogą to być dania, które zaskoczą, albo coś co wszyscy dobrze znają, ale w innym wydaniu. I tak parówki w cieście francuskim mogą udawać mumie, kolorowe szaszłyki owocowe świetnie sprawdzą się jako odlotowe rakiety, a zwykłe kanapki mogą udawać zabawne potworki. Wszystko zależy od Waszej kreatywności! Świetnie, jeśli menu na przyjęcie będzie współgrało z jego motywem.

przyjęcie urodzinowe

Dekoracje

Ważne żeby było kolorowo i dużo się działo! Różnego rodzaju girlandy, lampki w kształcie gwiazdeczek czy flamingów, konfetti. Ostatnim hitem wielu imprez są balony układające się w imię lub przedstawiające wiek jubilata. Różne sklepy dysponują ciekawymi rozwiązaniami, wystarczy dobrze poszukać. Jeśli mamy dużo czasu, warto pomyśleć o przygotowaniu dekoracji samodzielnie.

dekoracje przyjęcie urodzinowe

Logistyka

Pod tym hasłem kryje się wiele – głównie jednak chodzi o czas i miejsce przyjęcia urodzinowego. Ustal datę i godzinę, a także ilość osób, które planujecie zaprosić. Gdy będziecie mieli już to za sobą, warto jest przygotować zaproszenia – najlepiej jeśli będą odpowiadać motywowi, który wybraliście i nawiązywać do urodzinowych atrakcji. Wybór miejsca jest jednak dużo bardziej problematyczny. Oczywiście wszystko zależy od ilości zaproszonych gości i od powierzchni, którą dysponujecie. Jeśli przyjęcie ma być dla kameralnego grona, można oszczędzić i zorganizować je w domu. Kiedy przyjęcie urodzinowe dla dziecka ma być huczne i niezapomniane najlepiej wynająć odpowiednie do tego miejsce. Świetnie sprawdzi się też pomysł przyjęcia w plenerze, które zapewni większą swobodę działań. Zaufaj ekspertom, przyjęcia rodzinne to nasza specjalność.

Wróć do góry - Forrest