+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Na początku lipca gościliśmy u siebie pracowników zielonogórskiej firmy MetaPack, która jest globalnym liderem na rynku e-commerce. Tym razem była to impreza plenerowa z grillem i zabawami! Jak organizację wydarzenia ocenia Katarzyna Szumlańska, Office Manager w MetaPack? 

Jak przy każdej organizacji imprezy, pierwszym punktem jest wybór miejsca. Skąd pomysł na ForRest?

W naszym harmonogramie imprez mamy dwie duże integracje w skali roku, w tym jedna tzw. letnia, przed wakacjami. Zawsze staram się zorganizować ją w plenerze oraz w miejscu, w którym wcześniej nie byliśmy. ForRest pod tym względem spełnił wszystkie nasze oczekiwania. To była nasza pierwsza impreza w tym miejscu, niemniej jednak organizując wcześniejsze integracje kilkukrotnie rozmawiałam z hotelem, byłam na miejscu, oglądałam obiekt – ogród urzekł mnie szczególnie i zapadł w pamięci. Jak się później okazało, wprost idealnie pasował na naszego grilla.

impreza firmowa metapack grill

Jak w przygotowaniach pomagali pracownicy ForRest – czy kontakt z nimi okazał się pomocny?

Tak, restauracja okazała się bardzo pomocna. Począwszy od etapu oferty, dogrywania szczegółów, po dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i drobne zmiany w ostatniej chwili. Obsługa zawsze w gotowości i chętna do pomocy, w pełni elastyczna i nastawiona na współpracę. Dobro i zadowolenie klienta stawiane są na pierwszym miejscu. Prywatnie znam się z menedżerką hotelu, stąd i współpraca była łatwiejsza, nie trzeba było przełamywać lodów ani obawiać się o faux pas. Podczas mojego czy jej urlopu, bliżej terminu spotkania współpraca również przebiegała wzorowo. Obsługa (zastępstwo zarówno po mojej stronie, jak i pani menedżer) była doskonale poinformowana o wszystkich szczegółach i ustaleniach oraz spełniła wszystkie nasze wymagania, dzięki czemu mogliśmy zrealizować każdy pomysł i profesjonalnie przeprowadzić część oficjalną.

impreza firmowa metapack grill zabawa

Jak udała się impreza?

Impreza udała się bardzo dobrze, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Całokształt na „piątkę z plusem”. Jedzenie bardzo smaczne, różnorodne, dostosowane do naszych wymagań, próśb i profilu imprezy. Atmosfera bardzo ciepła, przyjazna, swobodna. Profesjonalna obsługa, pomocna na każdym kroku przed, po i w trakcie trwania imprezy.

metapack forrest impreza firmowa

Szukasz miejsca na swoją imprezę firmową? Sprawdź naszą ofertę dla biznesu.

 

Wróć do góry - Forrest