+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Czasu coraz mniej, a pomysłu na walentynkowy prezent nadal brak? Przygotowaliśmy dla Ciebie różne propozycje last minute, które na pewno zadowolą Twoją ukochaną.

Dzień Zakochanych to ważna data dla zdecydowanej większości par. Aż 82% Polaków deklaruje, że będzie w tym roku obchodzić Walentynki – w jaki sposób? Pomysłów jest naprawdę wiele! Jak wynika z badania Walentynki 2020 z perspektywy Polaków, na walentynkowe prezenty liczą głównie kobiety, które tego dnia liczą na wyjątkowy romantyzm. Panowie, jeśli zapomnieliście o 14 lutego, mamy dla Was kilka sprawdzonych prezentów last minute.

Walentykowa biżuteria

Chociaż miłość powinna być pielęgnowana na co dzień, w Walentynki można sobie pozwolić na romantyczniejszy gest. Niech będzie to coś małego, ale od serca! Zaskocz swoją drugą połówkę biżuterią z serduszkiem, która na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Może to być naszyjnik z ładną zawieszką, bransoletka czy urocze kolczyki. Możesz jeszcze bardziej trafić ze swoim prezentem, jeśli zdecydujesz się na grawer, który nawiązywał będzie do Waszej miłości.

Walentynkowe morze kwiatów

Która kobieta nie lubi dostawać kwiatów? Ten drobny gest to prawdziwy romantyzm! Chociaż wręczanie swojej ukochanej pięknego bukietu może wydawać się banałem, jest niezawodnym dodatkiem do każdej okazji. Jeśli chcesz, żeby Twoja druga połówka poprawnie odczytała Twoje zamiary, wybierz bukiet róż w odpowiednim kolorze.

  • białe róże – są oznaką czystości i lojalności. Wręczając kwiaty w tym kolorze, składamy hołd wdziękowi naszej partnerki.
  • różowe róże – wszystko zależy od odcienia tego koloru. Jasny róż oznaczać będzie zachwyt nad urodą, ciemny zaś oznacza podziękowanie. To najbardziej uniwersalny kolor kwiatów.
  • herbaciane róże – symbolizują połączenie przyjaźni i miłości. Taki kolor będzie dobrym wyborem, jeśli chcesz zasugerować swojej partnerce zmianę stopnia Waszej relacji.
  • czerwone róże – chyba nie musimy wyjawiać, że są one kolorem gorącej miłości! Jeśli chcesz pokazać swojej partnerce uwielbienie i oddanie, to właśnie najlepszy wybór.

Prezent od serca

Nie lubisz banalnych rozwiązań? Postaw na prezent, który będzie miał szczególne znaczenie tylko dla Was! Może macie jakieś wspólne zabawne wspomnienia związane z konkretną sytuacją? A może jakiś żart, który tylko Wy rozumiecie? Takich drobnych sytuacji, które mocniej Was ze sobą wiążą jest na pewno wiele. Jeśli nie masz już czasu na wymyślny, mocno spersonalizowany prezent, zastanów się co z ogólnodostępnych prezentów, mogłoby się sprawdzić u Was. Może płyta Waszego ulubionego zespołu? Może zdjęcie w ramce z pamiętnych wakacji?

Romantyczna kolacja we dwoje – Zielona Góra

To chyba jeden z najlepszych i najbardziej romantycznych pomysłów na walentynkowy prezent. Romantyczna kolacja z ukochaną osobą to coś, co zostanie w pamięci Twojej drugiej połówki na długo! Czas spędzony razem jest ważniejszy niż biżuteria, kwiaty czy perfumy. Dlaczego? Bo to właśnie Wy jesteście najlepszym prezentem! Nie zapominajmy o istocie tego święta – chodzi o miłość, prawdziwe uczucie i bycie razem. Czy może być zatem coś ważniejszego w Walentynki niż wspólna kolacja? Spędźcie ten czas na rozmowie, patrzeniu sobie głęboko w oczy i delektowaniu się pysznym jedzeniem. Romantyczna kolacja walentynkowa w pięknej scenerii to właśnie to, czego potrzebujecie. Wyjątkową atmosferę i intymność znajdziecie w restauracji ForRest.

Wróć do góry - Forrest