+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Przedstawiamy Olę i Piotra, teraz już Państwa Rogowicz! Tej wiosny mieliśmy przyjemność zorganizować ich wymarzone wesele. Poznajcie ich krótką historię opisaną przez samą Pannę Młodą! 

wesele zielona góra forrest

Jak się poznaliście? Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Poznaliśmy się 9 lat temu na dyskotece.  Zaręczyny odbyły się na wycieczce do Hiszpanii 4 lata temu. Ostatniego wieczoru zrobiliśmy sobie kolację na kocu na plaży. Piotrek wkoło zapalił małe świeczki, które dodały romantyzmu naszej kolacji 🙂 – swoją drogą nie wiedziałam, że z niego taki romantyk. To był niezapomniany wieczór.

Kiedy zaczęliście myśleć o weselu?

O weselu poważnie zaczęliśmy myśleć w styczniu 2018. Stwierdziliśmy, że już chyba najwyższa pora! Planowanie zaczęliśmy od ustalenia wstępnej listy gości.

Skąd pomysł na ForRest? Co Was urzekło w restauracji?

Głównie szukaliśmy sali w Zielonej Górze i okolicach. Bardzo chcieliśmy wyprawić wesele w wyjątkowym miejscu, które zapadnie naszym gościom w pamięci i daleko nie musieliśmy szukać 🙂 Co nas urzekło w restauracji? Hmmm, wszystko! Wystrój, przepiękne ogrody. Zakochaliśmy się w tym miejscu. Dodatkowo przesympatyczna i bardzo rzeczowa Pani manager – już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że o nic nie będziemy musieli się martwić. Zaufanie to podstawa.

Co było największym wyzwaniem w organizacji samego wesela?

Wzajemne dogadanie się co do wizji imprezy, mamy zupełnie inne gusta. 🙂

Ulubiony moment z wesela?

Ulubiony moment z wesela… oboje uważamy, że pierwszy taniec, pomimo tego, że wiązało się z nim wiele stresu – oboje nie należymy do utalentowanych tancerzy 🙂 Ale wyszło pięknie.

wesele zielona góra forrest

Jeśli mielibyśmy podsumować wesele w ForRest, to naprawdę oboje byliśmy zachwyceni! Samo wesele przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, a były one naprawdę wygórowane. Pełen profesjonalizm, zero zmartwień. Wystrój przepiękny, obsługa doskonała a jedzenie rewelacyjne. ForRest spełnił nasze marzenie o idealnym weselu. Najlepszą recenzją są opinie gości, którzy po dziś dzień wspominają nasze wesele z zachwytem i uśmiechem na twarzy.

Oli i Piotrowi dziękujemy za zaufanie i miłe słowa, a także życzymy niekończącej się miłości! 

Wróć do góry - Forrest