Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas rodzinny jest najcenniejszy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twoim najbliższym beztroską zabawę oraz przyjazną atmosferę. Organizujemy kameralne obiady dla kilkudziesięciu Gości oraz duże imprezy nawet do 500 osób, biesiady przy stołach, wykwintne bankiety, rodzinne spotkania.

W zależności od charakteru imprezy, dostosujemy miejsce i otoczenie według Twoich wymogów i upodobań. Dzięki odrobinie zaufania wykorzystamy swoją kreatywność, aby stworzyć dogodne warunki do dzielenia się szczególnym dniem z bliskimi i przyjaciółmi. Gościom, którym szczególnie zależy na prywatnej atmosferze, udostępniamy nasz VIP Room, który pomieści do 30 osób i posiada oddzielny sprzęt audio oraz video.

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem, co przekłada się na jakość naszych usług, efektywność działania oraz zadowolenie naszych Gości. Najważniejsze są dla nas Twoje potrzeby i oczekiwania, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.