+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Hotel przyjazny zwierzętom? W ForRest staramy się dbać o każdy szczegół związany z naturą. Szczególne miejsce w naszym obiekcie mają również zwierzęta.

 

To natura pomogła nam rozwinąć potencjał ForRest. Nic więc dziwnego, że staramy się propagować ekologiczną turystykę oraz dbać o środowisko naturalne. Fascynując się przyrodą stworzyliśmy trzy piękne ogrody, które dostępne są dla każdego kto ma ochotę niezobowiązująco odwiedzić to miejsce. Zwierzęta to kolejny element naszego pomysłu na przyjazny naturze i Gościom hotel. Tu każdy może poczuć się jak w domu.

Dokładnie 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. To doskonała okazja do tego, aby przypomnieć naszym Gościom, że w ForRest mogą liczyć na pełną życzliwość dla swoich zwierzaków. Często to nieformalne święto obchodzone jest nawet przez tydzień, a czasem się zdarza, że sam październik ogłaszany jest miesiącem zwierząt. My bardzo się z tego cieszymy, gdyż każdy element natury, w tym zwierzęta, mają w ForRest szczególne miejsce.
 

Hotel przyjazny zwierzętom
 

Hotel przyjazny zwierzętom

Każdy hotel wyznacza swoje zasady i regulaminy, gdzie nie zawsze jest miejsce na zwierzaki. W ForRest nasz Gość może przyjść ze swoim czworonogiem nawet na śniadanie, które szykujemy w specjalnym miejscu – Verandzie. Rezerwując miejsce w pokoju również jest możliwość meldowania się ze swoim pupilem. Cała przestrzeń wokół obiektu oraz sam hotel przystosowany jest do zwierząt. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich ze swoimi pupilami do ForRest 🙂

 
Jak trafić na hotel przyjazny zwierzętom?
 
Dlaczego zwierzęta mogą w ForRest przebywać? Najważniejsza jest przede wszystkim więź rodziny, poszczególnych osób ze swoimi zwierzętami. Bardzo dobrze rozumiemy, że zwierzę jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Często również jego właściciele potrzebują i chcą wypoczywać wraz ze swoimi pupilami. My im to umożliwiamy, w myśl naszej filozofii – ForRest przyjazny naturze i zwierzętom.

Wróć do góry - Forrest