+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

NATURALNIE ŚWIEŻE ŚNIADANIA

W PRZYTULNYM WNĘTRZU

Veranda Breakfast to miejsce dla naszych Gości hotelowych oraz wszystkich przyjezdnych, gdzie serwujemy nasze słynne, smaczne i zróżnicowane śniadania. Chcemy, abyś czuł się tutaj, jak w domu wśród przytulnych mebli i wystroju, przywodzącego na myśl wnętrze domowej kuchni.

Przygotowane z sercem przez naszych pracowników śniadania dostarczają energii na cały dzień i pozwalają naładować baterie przed pełnym pracy i atrakcji dniem. Bogaty wybór produktów, w tym własnej roboty przetwory, zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Znajdziesz tu najlepszą jajecznicę, racuszki z jabłkami według babcinego przepisu, świeże soki i aromatyczną kawę. Zawsze zdrowo, świeżo, kolorowo!

Na śniadania zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-10:00 oraz w weekendy w godzinach 8:00-11:00.

Koszt śniadania: 45,00 zł/ osobę

NASZE MIEJSCE

NA ZIEMI

Stworzyliśmy miejsce, które niesie spokój i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Położony wśród zieleni hotel ForRest to azyl, w którym zapomnisz o codzienności. Mimo, że znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta.

W naszej restauracji spróbujesz wyśmienitych potraw, przygotowanych z pasją, inspirowanych przysmakami polskiej i śródziemnomorskiej kuchni. Potrzebujesz dodatkowej regeneracji? Znajdziesz ją w naszym wyjątkowym ogrodzie, zaprojektowanym specjalnie, by koić nerwy i odprężać. Przekonaj się na własnej skórze.

Wróć do góry - Forrest