+48 795 442 384

Wybierz pokój

W naszym hotelu masz do wyboru 36 komfortowo wyposażonych pokoi. W każdym z nich znajdziesz przestrzenne łazienki oraz wyjątkowo wygodne łóżka. W zależności od tego co preferujesz i jakie masz zapotrzebowania, przyszykowaliśmy dla Ciebie kilka wariantów pokoi: Standard, Comfort, Superior, Apartamenty i Love Room.

Forrest

Standard 1os.

Pokoje typu Standard to klasyczne pomieszczenia, pełne ciepłych kolorów, dla jednej lub dwóch osób. W każdym z pokoi znajdziesz łazienkę, wygodne łóżka oraz wiele udogodnień potrzebnych podczas pobytu poza domem.

Zobacz
Forrest

Standard

Potrzebujesz większej przestrzeni w pokoju typu Standard? Do dyspozycji mamy obszerniejsze pokoje dla dwóch osób w ciepłych kolorach i komfortowo wyposażone. Znajdziesz tu wygodne łóżka oraz wiele udogodnień potrzebnych podczas pobytu.

Zobacz
Forrest

Comfort

Szukasz przestronnego, powiększonego pokoju? Comfort to idealne miejsce dla Ciebie jeśli szukasz komfortowej, większej przestrzeni. Sprawdzi się idealnie dla jednej lub dwóch osób. W zależności od preferencji oferujemy pokoje z jednym dużym łóżkiem lub dwoma oddzielnymi.

Zobacz
Forrest

Superior

Pokoje Superior to doskonała propozycja dla ludzi ceniących sobie dużą przestrzeń oraz wiele udogodnień w postaci klimatyzacji, wygodnych siedzisk czy minibarku. Tego typu pokój sprawdzi się idealnie dla rodzin oraz większej grupy.

Zobacz
Forrest

Apartament

Najwyższy komfort i piękny widok za oknem. Każda sypialnia w pokoju typu Apartament zapewnia niebywałą wygodę, przestronność i niepowtarzalną atmosferę. Widziałeś widok z okna łazienki?

Zobacz
Forrest

Love Room

Pokój miłości brzmi niepowtarzalnie. Dzięki Love Room możesz spędzić czas w romantycznym i subtelnym klimacie. Pomieszczenia posiadają otwartą łazienkę z okrągłą wanną oraz wygodne podwójne łóżko. Skusisz się?

Zobacz
Wróć do góry - Forrest