+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Wybierz pokój

W naszym hotelu masz do wyboru 36 komfortowo wyposażonych pokoi. W każdym z nich znajdziesz przestrzenne łazienki oraz wyjątkowo wygodne łóżka. W zależności od tego co preferujesz i jakie masz zapotrzebowania, przyszykowaliśmy dla Ciebie kilka wariantów pokoi: Standard, Comfort, Superior, Apartamenty i Love Room.

Forrest

Comfort

Szukasz przestronnego, powiększonego pokoju? Comfort to idealne miejsce dla Ciebie jeśli szukasz komfortowej, większej przestrzeni. Sprawdzi się idealnie dla jednej lub dwóch osób. W zależności od preferencji oferujemy pokoje z jednym dużym łóżkiem lub dwoma oddzielnymi.

Zobacz
Forrest

Superior

Pokoje Superior to doskonała propozycja dla ludzi ceniących sobie dużą przestrzeń oraz wiele udogodnień w postaci klimatyzacji, wygodnych siedzisk czy minibarku. Tego typu pokój sprawdzi się idealnie dla rodzin oraz większej grupy.

Zobacz
Forrest

Apartament

Najwyższy komfort i piękny widok za oknem. Każda sypialnia w pokoju typu Apartament zapewnia niebywałą wygodę, przestronność i niepowtarzalną atmosferę. Widziałeś widok z okna łazienki?

Zobacz
Forrest

Love Room

Pokój miłości brzmi niepowtarzalnie. Dzięki Love Room możesz spędzić czas w romantycznym i subtelnym klimacie. Pomieszczenia posiadają otwartą łazienkę z okrągłą wanną oraz wygodne podwójne łóżko. Skusisz się?

Zobacz
Wróć do góry - Forrest