+48 795 442 384

Centrum konferencyjne, hotele obiekty konferencyjne, konferencje, organizacja konferencji, sale szkoleniowe Zielona Góra

Naprawdę udana konferencja to taka, na której nie tylko udało się przedyskutować wiele ważnych spraw. Szalenie istotne jest także to, by wydarzenie tego typu zostało w najdrobniejszych szczegółach zaplanowane i zorganizowane z dbałością o detale. Najczęściej zainteresowane organizowaniem konferencji w hotelu ForRest są podmioty gospodarcze, placówki naukowo-badawcze, a także uczelnie wyższe. Jesteśmy otwarci na każdą kategorię Klientów. Tym samym konferencje u nas kończą się zawsze pełnym sukcesem.

Nie tylko pojemne sale

Posiadamy ofertę doskonale wyposażonych i pojemnych sal konferencyjno-szkoleniowych, mogących pomieścić nawet 250 osób. Tym samym w naszych progach gościć możemy nawet duże przedsięwzięcia, w których udział bierze spora liczba uczestników z kraju i zagranicy. Konferencja przygotowana z naszym wsparciem nie będzie w niczym odbiegać od wydarzeń tego typu, odbywających się na całym świecie. Znajomość aktualnych standardów w tym zakresie to jeden z wyróżników naszego personelu.

Multimedia i dobra obsługa, czyli konferencje idealne

W naszym hotelu czeka niezbędne zaplecze techniczne, dzięki któremu możliwe będzie przeprowadzenie konferencji w zakresie obrazu i dźwięku, co obecnie jest normą. Wygodne krzesła i stoły, nagłośnienie konferencyjne i możliwość skorzystania z własnych urządzeń – to wszystko zapewnia elastyczność, na której tak zależy naszym Klientom. Nie ma znaczenia, czego dotyczy konferencja. Personel hotelu ForRest postara się, by każdy jej aspekt wypadł tak, jak oczekuje tego organizator.

Zaplecze noclegowe na miejscu

Goście konferencji nie muszą martwić się o swój nocleg. Nasz hotel posiada szeroką gamę pokoi i jeśli istnieje taka konieczność, można zarezerwować je z myślą o uczestnikach spotkania. Jest to nieodzowne w przypadku, gdy konferencje trwają dłużej niż jeden dzień, a tak jest zazwyczaj. Nasza znakomita restauracja, serwująca wyborne dania i napoje, zapewni pełną obsługę gastronomiczną. Infrastruktura barowa oraz zewnętrzny grill pomogą z kolei zagospodarować wieczorny czas wolny i ułatwią wspólną integrację.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest