+48 795 442 384

Zmiany każdego dnia

06/12/2018

Tradycja dawania prezentów

Kto nie lubi otrzymywać prezentów? Poznajcie historię obdarowywania innych upominkami. Jak to się wszystko zaczęło?

Zobacz
tradycja dawania prezentów
23/11/2018

Imprezy firmowe w ForRest. Jak bawili się pracownicy Sensus?

Firma Sensus obchodzi w tym roku 5-lecie istnienia. Z tej okazji w ForRest została zorganizowana uroczysta impreza. Przeczytajcie relację pani Eweliny.

Zobacz
16/11/2018

Jak zorganizować wigilię firmową?

Wigilia firmowa powinna być spotkaniem nawiązującym do tradycji, odzwierciedlającym jej charakter. Jak zorganizować udane spotkanie świąteczne poza biurem?

Zobacz
wigilia firmowa w ForRest Jak zorganizować wigilię firmową
06/11/2018

Przywitajmy wspólnie Nowy Rok!

W tym roku Sylwester w ForRest będzie iście francuski. Na naszych gości czeka wyśmienita zabawa w rytm CanCan a także pyszne francuskie menu.

Zobacz
24/10/2018

Oferta wigilijna w ForRest

Świąteczny nastrój już niedługo zagości na dobre w naszej codzienności oraz w ForRest. Specjalnie na ten czas prezentujemy nasze menu wigilijne. Zapraszamy do rezerwowania terminów wigilii firmowej.

Zobacz
11/10/2018

Wywiad z Olą i Łukaszem

Ta urocza para bawiła się w ForRest na weselu latem tego roku. Duża część przygotowań odbywała się na odległość, ale podołaliśmy, czego efektem była wspaniała uroczystość. Zobaczcie sami.

Zobacz
wesele ola i łukasz hotel forrest
04/10/2018

ForRest życzliwy zwierzętom

Hotel przyjazny zwierzętom? W ForRest staramy się dbać o każdy szczegół związany z naturą. Szczególne miejsce w naszym obiekcie mają również zwierzęta.

Zobacz
Hotel przyjazny zwierzętom
26/09/2018

Grzyby w polskiej kuchni

Od wieków ceniono je w Polsce za ich walory smakowe. Potrawy tworzone na bazie leśnych grzybów lub nimi urozmaicane to typowo polski charakter kuchni.

Zobacz
Grzyby w kuchni ForRest Hotel Restauracja
19/09/2018

Hotel przyjazny środowisku

Czy ekologia to jedynie trend? Jeśli modą miałaby być ochrona środowiska naturalnego i świadome życie w zgodzie z naturą, nie mamy nic przeciwko takim rozwiązaniom.

Zobacz
ekologia w ForRest Zielona Góra
10/09/2018

Jesienne menu w ForRest

Aromatyczne, sezonowe i przywołujące subtelną aurę jesieni menu. Sprawdź naszą propozycję dań na jesienny sezon w restauracji ForRest!

Zobacz
07/09/2018

Styl rustykalny na weselu. Co warto wiedzieć?

Szalenie romantyczny i bliski natury. Tak można określić wesele w stylu rustykalnym. Na co warto zwrócić uwagę przy jego organizacji?

Zobacz
styl rustykalny na weselu
27/08/2018

Organizacja wesela, na co trzeba zwrócić uwagę?

Organizacja wesela może okazać się nie lada wyzwaniem dla narzeczonych. Istnieje kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę.

Zobacz
organizacja wesela ForRest
16/08/2018

Mamy swoje święto wina. Winobranie w Zielonej Górze

Zielona Góra była najdalej na północ położonym w Europie punktem, gdzie istniały winnice. Na tych terenach uprawiano winorośl już w XIV wieku! Powoli tradycja się odradza.

Zobacz
06/08/2018

Menu na lato w Restauracji ForRest

Grillowane, delikatne mięso ze świeżymi dodatkami. Skosztuj lekkiej i wakacyjnej kuchni w ForRest. Nasza Restauracja przyszykowała specjalne sezonowe menu.

Zobacz
Restauracja ForRest letnie menu
19/07/2018

Jak odpocząć psychicznie? Najlepiej na łonie natury!

Od dawna wiadomo, że kontakt z przyrodą bardzo dobrze wpływa na ogólne samopoczucie oraz zdrowie człowieka. Spędzanie wolnego czasu na łonie natury pomoże nam zmniejszyć ryzyko niektórych chorób.

Zobacz
Odpoczynek w ForRest Zielona Góra
12/07/2018

Czym zaskoczą Cię regionalne smaki lubuskiego?

Najbardziej charakterystycznym elementem regionalności jest kuchnia, w której możemy poczuć smak i zapach tradycyjnych składników z danego terenu. Nie inaczej jest w Polsce. A jak jest w Lubuskiem?

Zobacz
regionalne smaki lubuskiego kuchnia regionalna
06/07/2018

Dlaczego ślub w plenerze to wyjątkowy pomysł?

Oryginalne wesele i wyjątkowe miejsce. Tak przeważnie wyobrażają sobie nowożeńcy swój najważniejszy dzień w życiu. Nie jest to nic nieosiągalnego. Ślub w plenerze to idealne rozwiązanie dla pary młodej.

Zobacz
ślub w plenerze
25/06/2018

Wywiad z Justyną i Konradem

Poznajcie Justynę i Konrada – parę, która zorganizowała pierwszą w historii ForRest uroczystość weselną na 200 osób. Złapaliśmy ich na poprawinach. Poznajcie ich historię.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest