+48 795 442 384

Przyjęcia weselne w plenerze Zielona Góra

Czy można zrobić coś, aby dzień wesela był jeszcze bardziej wyjątkowy? Ciekawe perspektywy w tym względzie przynoszą nam ciepłe miesiące. Wiosną i latem przyjęcia weselne w plenerze stanowią interesującą opcję. Warto wziąć ją pod uwagę tym bardziej, że w hotelu ForRest mamy w tym zakresie spore doświadczenie. Zorganizowaliśmy już szereg plenerowych wesel, jakie zapisały się w pamięci Pary Młodej oraz Gości jako wydarzenia wyjątkowe.

Przyjęcia weselne w plenerze na najwyższym poziomie

Bez względu na to, czy chodzi o klasyczne wesele w sali czy imprezę plenerową robimy wszystko, aby wszyscy byli zachwyceni każdą spędzoną w ForRest minutą. Plener ma jednak swoje specjalne wymagania. Jesteśmy gotowi elastycznie reagować i jeśli zaczyna padać deszcz, czuwamy nad tym, aby nikt z gości nie zmoknął i nie czuł dyskomfortu. Na czynniki pogodowe nie zawsze mamy wpływ, dlatego jesteśmy przygotowani na każdy pogodowy scenariusz.

Plenerowe przyjęcie weselne dobre dla każdego

Zachęcamy naszych Klientów, aby poważnie rozważyli możliwość skorzystania z opcji jakie dają wesela pod gołym niebem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na terenie naszego hotelu odbyła się również ceremonia zaślubin. Mamy na koncie takie wydarzenia i za każdym razem wszystko wyglądało fantastycznie. Ogród przy hotelu ForRest prezentuje się naprawdę pięknie, więc najpierw można wziąć w nim ślub, a potem przeżyć wesele. Przyjęcia weselne w plenerze u nas zapiszą się w pamięci na długie lata.

Zabawa w świetle gwiazd

Letnie miesiące przynoszą ze sobą ciepłe wieczory i noce. To oznacza, że do tańca podczas wesela doskonale sprawdzi się nasz ogród. Postaramy się, aby zapewnić w nim jak najlepsze warunki do zabawy. Już wiele osób przekonało się, że nasz personel radzi sobie z każdym wyzwaniem. Wyjaśnia to, z jakich powodów przyjęcia weselne w plenerze mogą liczyć na ogromne zainteresowanie Par Młodych.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest