ogród (20)

ForRest Hotel to wyjątkowe miejsce na mapie zielonogórskich hoteli.

Łączy w sobie urok zacisznego położenia pośród bujnej zieleni z niedaleką odległością do centrum miasta,  gwarantując jednocześnie dogodną komunikację na trasie: Zielona Góra-Poznań, Zielona Góra – Wrocław.

ForRest Hotel & Restaurant posiada 36 pokoi
z łazienkami, w tym pokoje typu Standard, Comfort, Superior, Apartament oraz Love Room, wszystkie z przepięknym widokiem na las i ogrody.

Oferujemy również wybór trzech sal konferencyjnych, 58 monitorowanych miejsc parkingowych, stylową restaurację i verandę.

ForRest Hotel & Restaurant RestaurantRestauracja ForRest jest również naszą salą weselną z wyjściem na taras z przepięknym widokiem na ogrody.

Tutaj proponujemy menu poświęcone kuchni polskiej, ale również dania kuchni śródziemnomorskiej z fantastyczną kartą win.

Natomiast ForRest Veranda jest bardzo przytulnym, domowym miejscem otwartym na kolorowe sałaty, polskie jadło i pyszne desery w ciągu dnia.

racula_01Dla osób aktywnych i lubiących odrobinę relaksu zapraszamy pod koniec 2018r. do odwiedzenia naszego ForRest SPA: basen, sauna, łaźnia parowa i zajęcia fitness.

Zależy nam, aby każdy znalazł tu coś dla siebie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona for-rest.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Czytaj więcej ...