+48 795 442 384

Restauracje, restauracja, imprezy okolicznościowe Zielona Góra

Hotelowa restauracja nie zawsze kojarzy się z wysoką jakością dań. W tym przypadku jest jednak inaczej. ForRest Restaurant jest miejscem szczególnym. Można tu skosztować najlepszej staropolskiej kuchni w interpretacjach naszych wyśmienitych kucharzy. Poza daniami oferowanymi standardowo w ramach karty, nasi fachowcy dbają również o menu weselne, tak aby wszyscy Goście przyjęć mogli liczyć na znakomitą kulinarną oprawę tej wyjątkowej imprezy.

ForRest, czyli restauracja z duszą

To nie jest tylko miejsce, w którym przyrządza się potrawy i podaje je Gościom. Dokładamy starań, by wszyscy mogli stać się częścią wyjątkowego klimatu, jaki stał się jednym z wyznaczników całego hotelu. Restauracje hotelowe powinny być zawsze jednym z kluczowych składników takich obiektów jak nasz. I nie chodzi tu wyłącznie o samo jedzenie, ale budowanie swojskości i rodzinnej atmosfery. Tylko w niej ludzie mogą czuć się dobrze. A nam zależy najbardziej na tym, by każdy z Gości czuł się tu jak w domu i tym chętniej do nas wracał.

Smaki, za którymi można zatęsknić

Jeśli restauracja, to przede wszystkim kuchnia. Zatrudniamy kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, mających na swoim koncie szereg autorskich potraw, jakie podbijają podniebienia i serca naszych Gości. Perfekcyjnie przyrządzone mięsa, idealnie doprawione sałaty i szerokie spektrum dodatków. Każdy z dostarczanych produktów jest świeży i ze sprawdzonych źródeł – aż chce się jeść! Tak powinny wyglądać wszystkie restauracje w hotelach i łatwo się o tym przekonać. Trzeba tylko przekroczyć nasze gościnne progi.

Dobra restauracja dba o każdego

Nad komfortem i zadowoleniem wszystkich Gości restauracyjnych czuwa nasz personel. Obsługa sali to zespół kelnerek i kelnerów z bogatą zawodową praktyką. Czuwamy nad tym, aby pracownicy ForRest Restaurant systematycznie doskonalili swoje umiejętności, tak by obsługiwać Klientów zgodnie z najwyższymi standardami, cechującymi najlepsze restauracje hotelowe. Liczne i pełne entuzjazmu opinie przekonują nas, że Goście są zadowoleni z tego, co zjedli i w jakiej atmosferze u nas przebywali.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest