+48 795 442 384

Najlepsze hotele w Zielonej Górze, hotel Zielona Góra

Komfort pobytu jaki oferują niektóre hotele zostawia chwilami sporo do życzenia. Dlatego właśnie warto organizować sobie urlop czy nawet weekendowy wypad, biorąc pod uwagę jedynie sprawdzone marki. ForRest w Zielonej Górze jest hotelem szczególnym. Świetnie przygotowany i uczynny personel, dbający o każdy szczegół Państwa pobytu musi robić doskonałe wrażenie. Dodajmy do tego wygodne, bogato wyposażone pokoje, znakomite zaplecze SPA i wyśmienitą kuchnię. Taka kombinacja oznacza hotel idealny dla każdego Gościa.

Takie powinny być hotele

Polegamy na prostych rozwiązaniach, które w praktyce okazują się najlepsze. Wystarczy być gościnnym i stawiać na pierwszym miejscu komfort Klienta, aby odnieść sukces. Hotel ForRest zapracował sobie na renomę jednego z najwyżej ocenianych na rynku zielonogórskim. Stanowi świetną „bazę wypadową” dla wycieczek po województwie lubuskim, mającym do zaoferowania wiele interesujących miejsc. Warto nam zaufać i przekonać się o tym, że wiele innych hotelowych placówek może brać z nas przykład.

Są różne hotele, ale ForRest jest tylko jeden

W czym tkwi nasz sukces? Robimy wszystko, aby stworzyć domową, przytulną atmosferę, do której aż chce się wrócić. Efekty widać gołym okiem, ponieważ Goście odwiedzający nas w poprzednich latach regularnie wracają. Przyciąga ich jakość obsługi, stabilność atrakcyjnych cen oraz możliwości, jakie każdego dnia oferujemy. Hotel taki jak nasz nie może sobie pozwolić na obniżenie lotów, bo pozycja jaką sobie wypracowaliśmy lokuje nas w czołówce.

Na urlop najlepiej do nas!

Gorąco zachęcamy do kontaktu i rezerwowania pobytu. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje w wariantach Standard, Superior, Comfort, a także apartamenty oraz coś w sam raz dla nowożeńców. Pokój typu Love Room jest doskonałym miejscem dla Pary Młodej tuż po zakończonym weselnym przyjęciu. Podobnie jak inne hotele o bogatym zakresie usług, polecamy również organizację wesel, które na długo zapisują się w pamięci każdego z uczestników. Gdy ktoś zechce się nieco zregenerować, polecamy day SPA o najwyższym standardzie.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest