+48 795 442 384

Wesele w plenerze Zielona Góra

Jeśli ktoś sądzi, że wesele w plenerze jest trudno wykonalne, powinien szybko skontaktować się z hotelem ForRest. Udowadniamy, że w organizacji plenerowych przyjęć weselnych ciężko nam dorównać. To efekt lat doświadczeń, ale przede wszystkim maksymalnej otwartości na potrzeby Gości. Potrafimy w rozmowie z przyszłą Parą Młodą ustalić wszystkie detale, poznać preferencje i oczekiwania. Zazwyczaj propozycje i sugestie jakie da się od nas usłyszeć spotykają się z aprobatą, co niezmiernie nas cieszy.

Udane wesele w plenerze

Z naszego doświadczenia najlepszym czasem do organizowania wesel plenerowych jest późna wiosna oraz miesiące letnie. Wówczas mamy najwyższe prawdopodobieństwo wystąpienia ciepłej, słonecznej pogody. Sprzyja ona nie tylko udanemu przyjęciu na świeżym powietrzu, ale także zaślubinom, jakie można zorganizować w naszym hotelowym ogrodzie. ForRest był już świadkiem wielu takich wydarzeń i czujemy się ogromnie zaszczyceni, kiedy możemy je u siebie gościć. Późniejsze wesele w plenerze przebiega w jeszcze lepszej atmosferze.

Recepta na niezapomniane plenerowe przyjęcie weselne

Istnieje wiele sposobów na to, aby przeżyć w wyjątkowy sposób swoje wesele. Najważniejsza jest radość z wejścia na nową drogę życia, ale oprawa jaka temu towarzyszy również ma znaczenie. Nasi pracownicy potrafią ją zapewnić, dlatego na terenie Zielonej Góry i okolic uchodzimy za jedno z najlepszych miejsc na takie wydarzenia. Wesele w plenerze to coś więcej niż klasyczne przyjęcie w sali – nie tylko świetna muzyka, wygodna przestrzeń do tańca i znakomita kuchnia idąca w parze z profesjonalnym serwisem. To również niesamowita atmosfera i niepowtarzalny klimat.

Warto weselić się z nami

Wybierając ForRest nie trzeba martwić się o to, że cokolwiek pójdzie nie po naszej myśli. Szereg zorganizowanych przyjęć jasno pokazuje, że znamy się na tym bardzo dobrze, a pełne pochwał recenzje Par Młodych i Gości daje nam satysfakcję z dobrze wykonanych zadań. Prosimy o kontakt – na pewno uda się znaleźć taki wariant imprezy weselnej, jaki będzie dla Państwa zadowalający. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby wesele w plenerze było przeżyciem radosnym i niezapomnianym.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest