+48 795 442 384

Hotel day spa Zielona Góra

Wspaniały odpoczynek oraz możliwość zadbania o swój wygląd i ogólne samopoczucie. Obecnie day SPA zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Bez konieczności rezerwowania dłuższego pobytu można zafundować sobie niesamowity dzień pełen relaksujących i odżywczych zabiegów. Wszystko po to, aby skóra była w doskonałej kondycji – bez względu na wiek i porę roku. Po usługi tego rodzaju sięgają dziś zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a hotel ForRest zapewnia doskonałe warunki i atrakcyjne pakiety cenowe dostosowane do różnych zasobności portfela.

Najwyższa jakość rozwiązań

Znakomicie wyposażone SPA czeka na Państwa przez cały rok. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy świetnie wiedzą, co i jak zrobić, aby ciało naszych Klientów miało się jak najlepiej. Korzystają w tym celu z profesjonalnych kosmetyków oraz specyfików pielęgnujących, jakie zdobyły uznanie w najlepszych salonach i ośrodkach day SPA w wielu krajach. Trudno o lepsze warunki do tego, by uroda odzyskała blask, o którym być może zdążyliśmy już zapomnieć.

Spa, w którym aż chce się przebywać

Nasz personel dokłada starań, by pobyt w naszym hotelu był dla Gości przyjemny pod każdym względem. Komfortowe pokoje i wyborna kuchnia są uzupełniane właśnie przez bogaty pakiet rozwiązań służących z jednej strony zdrowiu, a z drugiej urodzie i dobremu samopoczuciu. SPA takie jak nasze nie musi na siłę udowadniać fachowości – wystarczy skorzystać z jednodniowego pakietu, by przekonać się o tym, iż stanowimy idealne miejsce na zdrowy wypoczynek dla pań i panów. A przecież pobyt zawsze można przedłużyć...

Hotel i dzienne spa w jednym

Mamy nadzieję, że każdy z Klientów będzie zadowolony z tego, co dla niego przygotowaliśmy. Zachęcamy do rezerwowania pobytu i korzystania z ogromu możliwości jakie daje nasze day SPA. Dzięki starannie zaplanowanemu cyklowi zabiegów gwarantujemy, że w tak krótkim czasie odczują Państwo świetne rezultaty, nie wydając na to dużych pieniędzy. Skorzystanie z tych opcji stanowi wyborne uzupełnienie pobytu w hotelu ForRest w Zielonej Górze.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest