+48 795 442 384

Sale szkoleniowe w Zielonej Górze

Nasz hotel robi wszystko, by odpowiedzieć na potrzeby różnych grup Klientów. Wynajmujemy również sale szkoleniowe, z których korzysta szerokie grono zainteresowanych. Są to przede wszystkim przedsiębiorcy realizujący się w sferze biznesu, zainteresowani podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników. ForRest zapewnia wszystko, co niezbędne, aby zajęcia dla personelu przebiegały w komfortowych warunkach i zapewniały jak najlepsze efekty. Sprawna i kompetentna obsługa dodatkowo w tym pomoże.

Różne typy sal szkoleniowych do Państwa dyspozycji

Posiadamy sale w różnych układach, mogące pomieścić maksymalnie do 250 osób. Oznacza to, że można u nas przeprowadzać naprawdę duże szkolenia. Znajduje to odbicie w rosnącym zainteresowaniu takimi usługami ze strony poważnych graczy biznesowych z województwa lubuskiego oraz z innych stron Polski. Sale szkoleniowe są dostępne w różnych wariantach ustawień – teatralnym, podkowy oraz szkolnym. To trzy najbardziej popularne opcje o dużej elastyczności.

Klient musi być zadowolony

Rozumiemy, że Klienci biznesowi mają duże wymagania. Robimy wszystko, aby im sprostać, dlatego wszelkie zajęcia merytoryczne dla pracowników organizowane z naszą pomocą zawsze stoją na doskonałym poziomie organizacyjnym. Tam, gdzie liczy się zadowolenie Klientów nie dajemy przyzwolenia na jakiekolwiek kompromisy. To samo tyczy się innych podmiotów, dla których nasze sale szkoleniowe są atrakcyjne. Korzystają z nich również urzędy, szkoły i uczelnie czy placówki medyczne – zawsze odnosząc nienaganne wrażenie.

Dobra sala szkoleniowa czeka

Mając na względzie potrzeby Klientów, którzy mogą chcieć przeprowadzić u nas swoje szkolenia w tym samym czasie, dysponujemy czterema salami, jakie nasz personel zaaranżuje w odpowiedni sposób. Wszystkie szczegóły związane z układem sali oraz zapleczem jakie mamy przygotować można z góry ustalić. Jesteśmy gotowi także na to, by na bieżąco reagować na wszelkie zapotrzebowania oraz uwagi. Sale szkoleniowe w hotelu ForRest są do Państwa dyspozycji.

To co jest dla nas ważne

EKOLOGIA

Natura i zieleń to elementy ściśle związane z naszym obiektem. Aktywnie działamy, aby utrzymać nasze otoczenie w dobrej formie i szerzyć świadomość na temat ekologii.

Zobacz
Wróć do góry - Forrest