+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

W grudniu Pantone Studio ogłosiło kolor, który będzie królował w roku 2020. Po łososiowym, przyszedł czas na klasyczny niebieski. Przygotowaliśmy kilka weselnych inspiracji w tym kolorze.

Classic Blue wybrany przez Instytut Pantone charakteryzuje się właściwościami uspokajającymi – ma pomóc się zrelaksować i ukoić nerwy. Jednocześnie symbolizuje on pewność siebie i przywiązanie. To także kolor przyjaźni, energii i wolności. Odcień może też symbolizować głębokość uczuć, będąc kolorem mórz i oceanów. Czy to nie idealny wybór na weselne dodatki?

kolor roku 2020 inspiracje weselne

Dodatki dla Państwa Młodych

Klasyczny niebieski doskonale sprawdzi się jako podstawa stroju lub element go ożywiający. Pan Młody może postawić na elegancki garnitur w głębokim kolorze granatu, zaś Panna Młoda może dobrać do swojego stroju piękne dodatki. Wrażenie będzie robić odpowiednio dobrana biżuteria z szafirem lub lapis lazuli w roli głównej.

Kwiaty w kolorze Pantone

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem, które będzie nawiązywać do koloru roku 2020 będą odpowiednie dekoracje kwiatowe. Jedną z opcji mogą być frezje, inną hortensje, a niektórym do gustu przypadną granatowe róże! Kwiatów w odcieniach niebieskiego jest naprawdę wiele! Motywy z granatowymi lub niebieskimi kwiatami mogą pojawić się także na ślubnych zaproszeniach.

Dekoracja sali weselnej w Classic Blue

Pomysłów na dekorację sali w klasycznym niebieskim może być sporo. Kolor może odgrywać wyłącznie rolę dodatku, ale może być także kolorem bazowym. Wszystko zależy od pomysłowości, gustu i poczucia estetyki Pary Młodej. Na stołach mogą pojawić się niebieskie obrusy, serwetki, świeczki czy ramki z numerkami stolików. Jeśli Para Młoda gotowa jest na taki wydatek, na stołach może pojawić się także niebieska zastawa. Wszystko dobrze jest przełamać bielą, srebrem czy złotem. Klasyczny niebieski może także pojawić się na talerzach – borówki na ślubnym torcie stworzą naprawdę piękny obraz! Do tego girlandy lub niebieskie lampki i gotowe!

Organizując wesele w ForRest możesz skorzystać z pomocy naszego Wedding Plannera – dzięki jego doświadczeniu i znajomości branży, Wasze wesele będzie najpiękniejszym dniem w Waszym życiu. Organizujesz wesele w Zielonej Górze? Sprawdź naszą ofertę weselną.

 

Wróć do góry - Forrest