+48 795 442 384

KOMPLEKSOWA POMOC

SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Organizacja wesela może okazać się nie lada wyzwaniem. Wymaga to bowiem dużego zaangażowania, umiejętności organizacyjnych, dobrej koordynacji oraz poświęcenia sporej ilości czasu. Nie zawsze Narzeczeni są w stanie udźwignąć taki ciężar. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie usługę Weddings planner, dzięki której pomożemy zorganizować w najdrobniejszych szczegółach ten najważniejszy dla Was dzień.

W ramach usługi zorganizujemy pierwsze spotkanie, podczas którego dobrze poznamy Wasze oczekiwania oraz potrzeby i w oparciu o nie przygotujemy nasze propozycje. Wszelkie pomysły będziemy z Wami omawiać na każdym etapie, a w razie wystąpienia trudności – weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność ich zażegnania. Wszystko po to, aby czas oczekiwania na ten wyjątkowy dzień mijał Wam w radości
i spokoju.

W zależności od Waszych oczekiwań, Wedding planner może pełnić funkcję konsultanta lub organizatora – to od Was zależy, jaki będzie zakres jego działań. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

TO CO JEST DLA NAS WAŻNE

REZERWACJE

Zachęcamy do kontaktu w celu wyboru oferty weselnej a także zapytań o wolne terminy. Możecie skorzystać z naszego doświadczenia w kwestii organizacji lub zaproponować własne działania i pomysły, uprzejmie Was wysłuchamy.

Zobacz

TO BĘDZIE IDEALNE MIEJSCE

NA ORGANIZACJĘ PIĘKNEGO WESELA

Hotel ForRest położony jest wśród bujnej zieleni i leśnego krajobrazu. To idealne miejsce na zorganizowanie pięknej, pełnej miłosnych uniesień uroczystości weselnej. Co ważne, pomożemy zorganizować Wam ten dzień. Sprawdźcie co czeka na Parę Młodą i Gości podczas uroczystości.

Wróć do góry - Forrest