+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

W KOMFORTOWYCH WARUNKACH

Wieczór panieński to impreza pełna dobrej, nietuzinkowej zabawy, śmiechu i radości. To czas ściśle związany ze zbliżającym się dniem zaślubin. Przygotowana przez nas oferta umożliwi przebywającym w tym dniu Gościom poczuć się wyjątkowo, komfortowo i swobodnie.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę wieczoru panieńskiego. W każdej chwili pomożemy dopasować odpowiedni pakiet do potrzeb. Zapewniamy wysoko komfortowe pokoje z łazienkami, wyszukane menu, strefę SPA, piękną przestrzeń do odpoczynku i zabawy oraz wiele dodatkowych atrakcji, które umilą Gościom spędzenie czasu pełnego dobrego humoru i pozytywnych wrażeń.

TO CO JEST DLA NAS WAŻNE

ZAŚLUBINY

Zobacz

NASZE MIEJSCE

NA ZIEMI

Hotel ForRest położony jest wśród bujnej zieleni i leśnego krajobrazu. Został otoczony pięknymi ogrodami, urządzonymi w trzech stylach: japońskim, amerykańskim i wiejskim. Tak subtelna, naturalna przestrzeń idealnie wpasuje się w weselną, pełną miłosnych uniesień uroczystość. Restauracja z wyśmienitym menu oraz komfortowe pokoje pozwolą Parze Młodej oraz ich Gościom cieszyć się z każdej pięknej chwili tego dnia.

Wróć do góry - Forrest