Dobrze wiemy, jak ważny jest to dla Was dzień. Znając bardzo dobrze branżę weselną, śledząc trendy oraz mając do dyspozycji profesjonalną i kulturalną kadrę, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość obsługi uroczystości weselnej. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania. Możecie liczyć na nasze doświadczenie.

Dysponujemy dużą salą restauracyjną oraz tarasem, gdzie łącznie możemy pomieścić 250 osób. W naszym obiekcie znajdują się także sale dla kameralnych wesel – każda klimatyzowana i zapewniająca maksymalny komfort oraz najbardziej optymalne ułożenie stołów (prostokątne lub okrągłe).

Naszym Gościom oferujemy kilka wersji menu, które Młoda Para może wybrać samodzielnie lub z naszą pomocą. Zapewniamy także stanowisko dla DJ-a oraz wsparcie podczas organizacji muzyki i wszelkich atrakcji, których nie może zabraknąć podczas uroczystości weselnej.

Nasz profesjonalny zespół zadba o doskonałe samopoczucie wszystkich Gości, dyskretnie podając posiłki
i sprzątając ze stołów oraz upewniając się, że nikomu niczego nie brakuje. Wszelkie zaplanowane atrakcje odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Pozwól nam stać się częścią najważniejszego dnia w życiu. Poniżej poznaj szczegóły naszej weselnej oferty i skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.