+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Coraz więcej młodych par decyduje się na zatrudnienie konsultanta ślubnego, który pomoże w organizacji ich wyjątkowego dnia.

Brak zorientowania w branży weselnej czy po prostu brak czasu – powody są różne. Dlaczego warto postawić na wedding plannera?

Wedding planner czyli kto?

Wedding planner powinien być Waszą dobrą wróżką i czuwać nad organizacją Waszego wesela. To osoba, która postara się spełnić Wasze marzenia i będzie trzymać rękę na pulsie. Nie musicie się martwić o kontakt ze wszystkimi podwykonawcami, którzy są zaangażowani w organizację przyjęcia. Konsultant ślubny jest z Wami od momentu podjęcia przez Was decyzji o zatrudnieniu go, aż do samego końca wielkiego dnia. To zarówno organizator, asystent, osobisty doradca i projektant, a także stylista wnętrz i degustator weselnych dań.

Doświadczenie

Bierzecie ślub po raz pierwszy, macie prawo nie wiedzieć co i kiedy należy załatwić. Od tego właśnie macie do dyspozycji wedding plannera – osobę, która była co najmniej przy kilkunastu ślubach i wie kiedy powinniście zanieść odpowiednie dokumenty do Urzędu Stanu Cywilnego i wie kiedy powinieneś mieć już znalezionego fotografa. Lepszy będzie DJ czy zespół? Wybrać okrągłe stoły czy lepiej ustawić je w L? To wszystko zależy oczywiście od wielu czynników, na które moglibyście nie zwrócić w ogóle uwagi, gdyby nie wedding planner. Informacje od znajomych i rodziny to nie wszystko, czasem warto zaufać specjaliście.

Znajomość branży

Co jest w tym sezonie modne, a czego lepiej unikać? Przewertowaliście tysiące magazynów ślubnych i jedyne co macie to mętlik w głowie. Z pomocą przychodzi konsultant ślubny, który jest obecny w branży od jakiegoś czasu i ma odpowiednią wiedzę, żeby zorganizować Wasz wymarzony ślub. Wedding plenner pomoże Wam wybrać motyw przewodni, dopasuje elementy wystroju do klimatu uroczystości i zasugeruje ciekawe zabawy weselne.

Brak niepotrzebnych wydatków

Część par organizując swoje wesele jest jak dzieci we mgle i może popełnić wiele błędów, które pociągną za sobą niepotrzebne koszty. Wedding planner podpowie w co warto zainwestować, a co lepiej sobie odpuścić. Dzięki znajomości branży, nasz doradca będzie czuwał czy nie przepłacamy za zamawiane usługi. Dodatkowo, często taki konsultant ślubny ma rozbudowaną sieć kontaktów i może załatwić nam jakieś zniżki u podwykonawców.

Czas i spokój

Chyba jedna z największych zalet zatrudnienia wedding plannera to zaoszczędzony czas i nienadszarpnięte nerwy. Nie tracicie czasu na pisanie miliona maili, przeglądanie nieatrakcyjnych ofert i negocjacje, to wszystko robi za Was wedding planner. Konsultant jest też Waszym oparciem w dniu samej uroczystości – nie zajmujecie się kryzysowymi sytuacjami, tym czy tort dojechał już na miejsce i czy goście są odpowiednio usadzeni. W tym ważnym dniu macie jedynie cieszyć się sobą i swoją miłością, resztą zajmie się Wasza dobra wróżka.

ForRest oferuje kompleksową pomoc przy organizacji wesela. Nasz wedding planner jest otwarty na wszelkie propozycje i zawsze służy Wam radą.

Wróć do góry - Forrest