+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Chcecie trochę zaoszczędzić na swoim weselu? Możecie niskim kosztem sprawić, że nadal będzie piękne i bajeczne! Jak? Wykorzystajcie czas, który macie i postawcie na dekoracje wykonane własnoręcznie. Zobaczcie nasze propozycje na łatwe własnoręczne dekoracje weselne.

Własnoręczne numerki na stoły

Numerowanie stołów to bardzo pomocny zabieg, który bez trudu pozwoli gościom odnaleźć ich miejsce oraz ułatwi pracę obsłudze sali. Oczywiście pomysłów na stworzenie własnoręcznej numeracji stołów jest naprawdę wiele, a jej wygląd zależy tylko i wyłącznie od stylu wesela i Waszej wyobraźni. Możecie postawić na absolutną prostotę i wykorzystać ramki do zdjęć z delikatnym obrabowaniem, umieszczając na nich numer stołu za pomocą białego markera czy zwykłych plakatówek. Inną opcją może być umieszczenie numerków wydrukowanych na sztywnym i estetycznym kartoniku na podstawce czy uchwycie do zdjęć. Można je nawet wepchnąć w korek od wina! Dla bardziej wymagających i marzących o stylu rustykalnym, mamy propozycję kaligrafowania numerków na  drewnianej tabliczce.

Własnoręczne ozdoby papierowe

Papier to delikatny materiał, który daje ogrom możliwości! Pomysłem na dekorację, która zrobi wrażenie na gościach jest ściana z żurawi wykonanych w formie origami. Ten ptak, będzie nie tylko piękną ozdobą, ale także symbolem pomyślności i długiego życia w radości i spokoju! Żurawie będą świetnie wyglądać w formie kurtyny na sali weselnej, na przykład za stołem Młodej Pary. Co prawda to rozwiązanie jest nieco pracochłonne i wymaga zdolności manualnych, ale zapadnie gościom w pamięć na bardzo długo! Oprócz origami, możecie pomyśleć o papierowych lampionach na stołach lub nad nimi, oraz o kurtynie z papierowych kwiatów. Ciekawym pomysłem mogą okazać się także własnoręcznie wykonane papierowe kule zawieszone pod sufitem.

origami kurtyna wesele dekoracja diy

Własnoręczne dekoracje na stół weselny

W modzie weselnej aktualnie panuje minimalizm połączony z niewymuszonym luzem i odrobiną rustykalności czy boho. Z tego trochę szalonego połączenia wychodzą naprawdę piękne dekoracje weselne! Obecnie na weselnych stołach królują dekoracje złożone z plastra drewna ozdobionego zielenią, skromnymi świecami i polnymi kwiatami wsadzonymi w butelkę po winie czy w wazonik w stylu vintage. To jedna z prostszych dekoracji, którą bez problemu wykonacie samodzielnie! Wystarczy zebrać potrzebne elementy, zaopatrzyć się w pistolet z gorącym klejem, kilka wstążek i gotowe! Na weselnych stołach sprawdzą się też ozdobne lampiony, a czasem nawet słoiczek ze skromną wiązanką kwiatów.

Jeśli organizujesz wesele w Zielonej Górze i szukasz magicznego miejsca skontaktuj się z nami! ForRest oferuje nie tylko organizację przyjęcia, ale także pomoc wedding plannera, który pomoże Ci z dekoracjami weselnymi!

Wróć do góry - Forrest