+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

Kwiaty, chociaż są tylko dodatkiem do całości, pełnią ważną rolę podczas ceremonii ślubnej i wesela. To one nadają specjalnego charakteru całej uroczystości i stanowią jedną z głównych dekoracji weselnych. Jakie kwiaty weselne będą królować w tym roku?

Klasyczne róże

Róże to klasyczne wyznanie miłości towarzyszące każdej parze w trakcie jej związku. Można też się zatem zastanowić czy nie wykorzystać ich w bukiecie ślubnym czy zrobić z dekoracje na weselny stół. Róża jest o tyle wdzięcznym kwiatem, że dostępna jest w prawie każdym możliwym kolorze i świetnie wpasuje się w styl, który chcemy wykorzystać na sali. Różnorodność dostrzeżemy także w kształtach tego kwiatu – na rynku dostępne są róże klasyczne, jednolicie ukształtowane, róże drobne czy też róże uprawiane we własnym przydomowym ogródku, z których każda ma inny wygląd.  Te klasyczne kwiaty mogą być wykorzystane w prawie każdym rodzaju dekoracji – na stołach, w bukiecie ślubnym, w butonierce czy na samochodzie. Dobrze prezentują się z eustomami, gipsówkami czy peoniami.

trendy ślubne kwiaty 2019 róże

Delikatne piwonie

Piwonie już od kilku sezonów królują w branży weselnej. Pary młode kochają je za delikatność i ich niebywałe piękno. Jasne kolory, intensywny zapach i niesamowita delikatność daje im przewagę nad innymi kwiatami. Piwonia uprawiana jest w pojedynczych i podwójnych pąkach, dostępna jest od później wiosny do wczesnego lata. Z powodzeniem może być użyta do przepięknych aranżacji weselnych nadając im nieśmiałego charakteru. Pięknie będzie wyglądał także bukiet Panny Młodej.

trendy ślubne kwiaty 2019 piwonie

 

Letnia eustoma

Eustoma cieszy się niezwykłą popularnością już od kilku sezonów. Pochodzi z Ameryki Północnej i Środkowej i zachwyca swoją delikatną naturą. Jej niewątpliwą zaletą jest szeroka paleta barw, w których te nieduży kwiat występuje. Charakteryzuje się długimi łodygami i malutkimi kwiatami, które przypominają lekko nieco bardziej rozwinięte róże. Dzięki temu układanie z niej bukietu ślubnego jest niezwykle łatwe i szybkie. Łatwo dostępna jest od czerwca do sierpnia.

trendy ślubne kwiaty 2019 eustoma

Niepozorna gipsówka

Mała i niepozorna, jest hitem wesel i ślubnych bukietów. Panny Młode doceniają jej delikatność i zdolność uzupełnienia każdego bukietu. Drobne kwiatki dodają każdemu bukietowi i każdej dekoracji uroku. Gipsówka może być użyta do przygotowania wianka lub tiary an głowę, albo udekorować kościelne ławki.

trendy ślubne kwiaty 2019 gipsówka

Potrzebujesz wsparcia przy wyborze kwiatów na Twoje wesele? Sprawdź naszą usługę Wedding Planner. Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i zdejmiemy z Twoich barków większość obowiązków. By ten dzień był dla Ciebie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Wróć do góry - Forrest