+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA SPOTKAŃ

To, co wyróżnia ForRest Hotel&Restauracja to niezwykła atmosfera, otaczająca obiekt przyroda, rodzinna atmosfera oraz komfortowe warunki. To sprawia, że nasz hotel jest przyjazny biznesowi. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie elementy, które sprawią, że każde nieformalne spotkanie, wydarzenie, szkolenie, impreza firmowa, obchody jubileuszu i różnego typu eventy zostaną zorganizowane perfekcyjnie.

Obiekt gwarantuje dogodne warunki, jak i kompleksowe organizacje spotkań połączone z posiłkami. Stwarzamy Państwu możliwość organizacji wydarzeń w salach, które pomieszczą do 250 osób. W ForRest znajdują się również mniejsze pomieszczenia, idealne na bardziej kameralne spotkania.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o oferty specjalne. W każdej chwili pomożemy dopasować dla Was odpowiedni pakiet do potrzeb i okoliczności.

TO CO JEST DLA NAS

WAŻNE PAKIETY

Zobacz

NASZA OFERTA KONFERENCYJNA

Położenie hotelu sprzyja organizacji eventów biznesowych – dogodna komunikacja na trasie Zielona Góra – Poznań, Zielona Góra – Wrocław z niedaleką odległością od miasta. Specjalnie dla naszych biznesowych Gości zostało stworzone Centrum Szkoleniowo-konferencyjne na 250 osób, a także pomieszczenia na kameralne spotkania i bankiety. Sale wyposażone są w najnowszej klasy sprzęt audiowizualny.

Wróć do góry - Forrest