+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

PRZYJAZNE BIZNESOWI

KOMFORTOWE WARUNKI I UROKLIWE MIEJSCE

ForRest to idealne miejsce dla organizacji spotkań biznesowych. Oprócz komfortowych warunków do prowadzenia konferencji i różnego rodzaju oficjalnych wydarzeń, nasz hotel sprzyja formalnym
i nieformalnym spotkaniom. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie elementy, które sprawią, że każde spotkanie biznesowe zostanie zorganizowane perfekcyjnie. Goście mają do dyspozycji komfortowe pokoje, restaurację z bogatym i regionalnym menu, a także niezwykłą atmosferę otaczającej obiekt przyrody.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o oferty specjalne. W każdej chwili pomożemy dopasować dla Was odpowiedni pakiet do potrzeb i okoliczności.

TO CO JEST DLA NAS WAŻNE

ZAUFANIE

Zobacz

SPOTKANIA BIZNESOWE

SPRAWDŹ OFERTĘ

Położenie hotelu sprzyja organizacji spotkań biznesowych – dogodna komunikacja na trasie Zielona Góra – Poznań, Zielona Góra – Wrocław z niedaleką odległością od miasta. Specjalnie dla naszych biznesowych Gości zostało stworzone Centrum Szkoleniowo-konferencyjne na 250 osób, a także pomieszczenia na kameralne spotkania i bankiety. Sale wyposażone są w najnowszej klasy sprzęt audiowizualny.

Poproś o indywidualną ofertę
Wróć do góry - Forrest