+48 795 442 384
Rezerwacja Online
Rezerwacja

INDYWIDUALNE PROPOZYCJE

KREATYWNE I ŚWIEŻE MENU

W ForRest Hotel&Restauracja możecie skorzystać z różnorodnych pakietów gastronomicznych. Dania można wybierać z bogatego menu, które układamy wspólnie z profesjonalnymi i doświadczonymi Szefami Kuchni. Tworzymy unikatowe kompozycje smakowe i proponujemy kreatywne rozwiązania stworzone ze świeżych, sezonowych produktów.

Przerwy kawowe

Istnieje możliwość serwowania klasycznych zestawów z kawą, herbatą, wodą i niezbędnymi dodatkami, jak również rozbudowanych w formie słodkiej, kanapkowej oraz ciepłych potraw. Kosztorys dodatkowych pozycji, które wchodzić będą w przerwy kawowe podczas trwania konferencji są do uzgodnienia z managerem obiektu ForRest.

Lunch/Kolacja w formie bufetu

Do dyspozycji Gości są zestawy lunchy i kolacji, w których znajdują się zupy, mięsa oraz dodatki serwowane w podgrzewaczach, a także sałatki, desery i zimne zakąski na platerach.

Lunch/Kolacja w formie serwowanej

Lunch serwowany można wybrać spośród jednego z czterech wariantów. Są to jedynie propozycje, jesteśmy otwarci na różne sugestie Gości. W ramach budżetu i wymagań możemy przygotować dowolne menu.

Sale konferencyjne

Do dyspozycji Gości jest 5 sal konferencyjnych, gdzie możemy dopasować układ wedle potrzeb, a także dwa VIP roomy. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt multimedialny, dostęp do Internetu wi-fi oraz klimatyzację. W cenę wynajmu sali wchodzą: rzutnik, flipchart, ekran, nagłośnienie.

Dodatkowe usługi

Dla uczestników konferencji oferujemy 60 bezpłatnych, monitorowanych miejsc parkingowych.

Zakwaterowanie

W ForRest możecie liczyć na przestronne, komfortowe i stylowe pokoje: Standard, Comfort, Superior, Apartament. W przypadku rezerwacji grupowych istnieje możliwość negocjacji cen.

TO CO JEST DLA NAS WAŻNE

SPOTKANIA BIZNESOWE

Spotkania biznesowe organizowane w naszym hotelu różnią się od innych. Otrzymujesz bardzo dobre warunki do prowadzenia spotkań, komfortowe zaplecze noclegowe oraz kreatywne restauracyjne menu.

Zobacz

SPRAWDŹ OFERTĘ BIZNESOWĄ

Położenie hotelu sprzyja organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, różnych eventów – dogodna komunikacja na trasie Zielona Góra – Poznań, Zielona Góra – Wrocław z niedaleką odległością od miasta. Specjalnie dla naszych biznesowych Gości zostało stworzone Centrum Szkoleniowo-konferencyjne na 250 osób, a także pomieszczenia na kameralne spotkania i bankiety. Sale wyposażone są w najnowszej klasy sprzęt audiowizualny.

Wróć do góry - Forrest